REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Cdp.pl wyprzedaje trupa. Kolejny Cyfrowy Giermasz to następna scheda po THX

Poprzednia promocja na cdp.pl, tycząca się gier z serii Warhammer 40 000, wciąż nie uległa zakończeniu, a już zaczyna się kolejna. Cenowi siepacze dopadli kolejne produkcje zbankrutowanego THX, które można kupić w dwóch zestawach.

26.02.2013
17:44
Cdp.pl wyprzedaje trupa. Kolejny Cyfrowy Giermasz to następna scheda po THX
REKLAMA
REKLAMA

Zestaw namber łan to Warhammer 40 000 Space Marine, Metro 2033, Homefront i Red Faction: Armageddon. Za paczkę zapłacimy 40 złotych bez jednego grosza. To o 110 złotych mniej, niż sugerowane stawki cdp.pl.  Mamy więc solidną porcję gier akcji, z widokiem z pierwszej i trzeciej osoby

Zestaw namber tu to pozycja skierowana do osób lubujących się w strategiach. W składzie pakietu znajdują się wcześniej wspomniane RTS-y w uniwersum Warhammera 40 000 – Dawn of War II oraz samodzielny dodatek Dawn of War II Chaos Rising. Całości dopełnia Supreme Commander w Złotej Edycji. Gier jest mniej, to i mniej ucierpi na tym nasz portfel. Za paczkę zapłacimy 25 złotych, czyli o 75 zielonych mniej niż sugerowana, początkowa cena na cdp.pl

Chociaż seria Dawn of War to naprawdę dobre strategie, zdecydowanie bardziej atrakcyjne wydaje się pierwsze zestawienie. Na uwagę zasługuje zwłaszcza Metro 2033, na bardzo luźnej podstawie książki o tym samym tytule Dimitra Głuchowskiego. Horror FPP utrzymany w ciasnych tunelach moskiewskiego metra do teraz robi wrażenie, głównie za sprawą efektownej zabawy (nad wyraz rzadko występującym) światłem i nie najłatwiejszym poziomem trudności. Amunicji nie ma wiele, jest klimat, grafika zadowala… Jeżeli w ten tytuł jeszcze nie grałeś, warto na niego zwrócić uwagę. Zwłaszcza w świetle nadchodzącej wielkimi krokami kontynuacji.

REKLAMA

Niezależnie, na który z zestawów macie chrapkę, pamiętajcie, że oferta cdp.pl jest ograniczona czasowo. Cyfrowy Giermasz będzie trwać jeszcze tylko dwa dni. Po zakupie otrzymacie kod do wykorzystania na platformie Steam, na której wszystkie wyżej wymienione tytuły THX są do kupienia znacznie, znacznie drożej. Warto, zwłaszcza dla tych, którzy przegapili pół-darmowe Humble THX Bundle. Opłaca się!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA