REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Cenega startuje z grami na Maca! Muve.pl doczekało się z tej okazji całkiem atrakcyjnych zniżek

Najpierw Steam, potem Origin. Coraz więcej sklepów i platform cyfrowej dystrybucji poszerza katalog swoich produktów, starając się sięgać do kieszeni jak największej ilości graczy. Muve zaatakowało posiadaczy sprzętów Apple naprawdę zacnymi promocjami, w sam raz na dobry początek flirtu z nowymi sprzętami.

09.09.2013
21:00
Cenega startuje z grami na Maca! Muve.pl doczekało się z tej okazji całkiem atrakcyjnych zniżek
REKLAMA
REKLAMA

W co warto się zaopatrzyć? Przede wszystkim w kapitalne Borderlands 2. Z punktu widzenia osamotnionego gracza to bardzo dobra produkcja. Z paczką znajomych jest jednak jeszcze lepsza, umiejętnie mieszając strzelaninę z istotnymi dla rozgrywki elementami RPG.

BORDERLANDS 2

„Nagie” Borerlands 2, bez żadnych dodatków, możecie nabyć za mniej niż 40 PLN. Cena naprawdę atrakcyjna i zdecydowanie warta świetnego tytułu. Za jeszcze mniej polskich zielonych możecie zdobyć Call of Duty: Modern Warfare.

Przecież z punktu widzenia wypuszczanych niczym seria z karabinu maszynowego FPS-ów, pierwsze Modern Warfare to prawdziwy dinozaur, możecie napisać. Zgoda, będziecie mieli rację. Z drugiej strony, jakiż to okazały gad. Pierwsze Modern Warfare to jedna z najlepszych odsłon serii, o ile nie ta najlepsza. Przeniesienie teatru działań na współczesne pola bitew stało się wzorem do naśladowania dla wielu producentów i wydawców. Modern Warfare było tak dobre, a przez to tak rozchwytywane, że właśnie dzięki temu tytułowi dzisiejsze odsłony Battlefielda oraz Medal of Honor wyglądają tak, jak wyglądają. Skromne 25 PLN za pierwsze Modern Warfare zapewni wam tygodnie zabawy na serwerach gry, które wciąż nie mogę narzekać na brak ruchu – sprawdziłem to przed chwilą.

modern warfare

Dla miłośników wolniejszej, turowej i bardziej strategicznej rozgrywki, Muve.pl przygotowało zestaw Civilization V wraz z dodatkami. W zamian za około 80 złotych dostaniecie nie tylko podstawową wersję gry, ale również dodatek Bogowie i Królowie oraz serię DLC i ścieżkę dźwiękową. Niestety, kapitalnego rozszerzenia pod tytułem Nowy, Wspaniały świat zabrakło w zestawie, a szkoda. To do tej pory najlepsza dodatkowa zawartość, która swoimi możliwościami zawstydza podstawową wersję gry.

REKLAMA
civ v

Pełną listę gier dedykowanym Macom, oferowanych przez Muve.pl, znajdziecie w tym miejscu. Promocja trwa do 15 września, nie musicie się więc spieszyć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA