REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Cut the Rope powraca. Całkowicie za darmo, o ile posiadasz Androida

Rosyjski Zeptolab stworzył kolejną odsłonę swojej najpopularniejszej gry mobilnej. Sympatyczny Om Nom znowu ma ochotę na słodycze. Tym razem w dostaniu się do słodkości pomoże mu sama magia.

23.12.2015
9:33
Cut the Rope powraca. Za darmo, o ile posiadasz Androida
REKLAMA
REKLAMA

Darmowe Cut the Rope: Magic nie różni się przesadnie od poprzednich odsłon w serii. Wciąż głównym zadaniem gracza jest przecinanie sznurów, którymi związane zostały łakocie. Jeżdżąc palcem po ekranie, bawimy się w ostrze tnące wiązania, które nie pozwalają sięgnąć Om Nomowi po cukierki.

Nowość polega na obecności tytułowej magii, dzięki której główny bohater zamienia się w inne kreatury.

Na wczesnym etapie gry Om Nom zamienia się we fruwającego ptaka. Umiejętnie sterowana podmuchami powietrza, dziobata maskotka może ustawić się w odpowiednim miejscu, aby spadające łakocie trafiały prosto do jego brzucha.

Pomimo darmowej formuły, Cut the Rope: Magic nie sprawia wrażenia tytułu nadmiernie uciążliwego dla mobilnych graczy. Producenci nie żebrzą o żywą gotówkę na każdym kroku. Co świetne, twórcy przewiedzieli możliwość płacenia za zawartość za pomocą oglądania reklam. Świetna alternatywa.

REKLAMA

Kontrowersje może wzbudzać jedynie wydanie gry na iPhone’a oraz iPada. W iTunes App Store Cut the Rope: Magic kosztuje nieco ponad dolara. To dokładnie ta sama wersja gry, co w Google Play, wyposażona w mikro-transakcje i reklamy. Cóż, najwyraźniej w Zeptolabie uznali, że posiadacze sprzętów z logo Apple to świetna baza klientów, skłonna płacić za rozpoznawalne mobile hity, niezależnie od mikro-transakcji wszytych w rozgrywkę.

Cut the Rope: Magic pobierzecie korzystając z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA