REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Twórcy (nie)sławnego DAEMON Tools wydali swoją pierwszą mobilną aplikację

DAEMON Tools było jednym z najprostszych rozwiązań, aby korzystać z nielegalnych kopii gier. Aplikacja stanowiła również sensowną odpowiedź dla paskudnych zabezpieczeń DRM, męczących posiadaczy oryginalnych produkcji. Twórcy oprogramowania umożliwiającego tworzenie wirtualnych napędów czytających pliki ISO wydali kolejny produkt, tym razem na smartfony i tablety.

05.10.2015
19:15
Twórcy (nie)sławnego DAEMON Tools wydali mobilną aplikację
REKLAMA
REKLAMA

Aplikacja od Disc Softu nie jest jednak żadnym automatycznym narzędziem do rootowania urządzenia, instalowania nielegalnych kopii gier i programów czy pozbywania się oprogramowania pre-instalowanego w systemie przez operatora. Zamiast tego producenci programu DAEMON Tools wzięli się za… bezpieczeństwo naszych plików.

DAEMON Sync oferuje własną, prywatną, lokalną, bezpieczną chmurę.

Za pomocą DAEMON Sync zyskujemy możliwość przechowywania danych na lokalnym serwerze, który nie wymaga do działania połączenia z Internetem. Do wszystkiego wystarczy nam lokalna sieć Wi-Fi, a także komputerowa aplikacja, którą trzeba pobrać i zainstalować ze strony producenta.

Producenci DAEMON Sync chwalą się, że ich rozwiązanie jest jednocześnie bardzo bezpieczne, a także bardzo wygodne. System od Disc Softu nie wymaga żadnej rejestracji, podawania wrażliwych danych, loginów i haseł. Natomiast aplikacja obecna zarówno w sklepie Google Play jak i iTunes App Store sprawi, że przenoszenie i synchronizowanie plików między serwerem, komputerem, Androidem oraz iOS będzie dziecinnie łatwe.

Zrzut ekranu (1)
REKLAMA

Na korzyść DAEMON Sync przemawia również automatyczna synchronizacja, a także poprawna, polska wersja językowa. To wystarczy, aby powierzyć swoje pliki firmie znanej z wirtualnych napędów? Osobiście pozostaję przy aplikacji Wifi File Explorer, ale ciężko nie zauważyć, że póki co rozwiązanie Disc Softu zbiera całkiem dobre oceny.

DAEMON Sync dla Androida oraz iOS pobierzecie z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA