REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Akcja kapitalnego, mobilnego Deus Ex GO rozpoczyna się w… Warszawie!

Deus Ex GO to kolejna po Hitman GO oraz Lara Croft GO kapitalna mobilna produkcja od Square Enix. Jakież było moje zdziwienie, gdy pierwsza misja mobilnej gry rozpoczyna się w naszej stolicy.

22.08.2016
9:16
Akcja mobilnego Deus Ex GO rozpoczyna się w Warszawie!
REKLAMA
REKLAMA

Premierze stacjonarnego Deus Ex: Mankind Divided (tutaj macie recenzję) towarzyszy debiut mobilnego, naprawdę solidnego Deus Ex GO. To kolejna z płatnych, ale wartych każdej złotówki dotykowych produkcji od Square Enix, opartych o poruszanie się po planszy w turowych odstępach czasu.

Deus Ex GO z powodzeniem miesza futurystyczną technologię, grę akcji oraz turową rozgrywkę.

Ku mojemu zdziwieniu, twórcom aplikacji udało się umieścić w grze futurystyczne moce głównego bohatera, zachowując przy tym logiczny, łamigłówkowy charakter produkcji.

Tak jak w poprzednich grach, najważniejsza jest tutaj znajomość planszy oraz przewidywanie, jak wydarzenia w świecie gry zmienią się w następnej turze, a także za kilka kolejnych. Wszakże Adam Jensen to nie jedyna postać, która potrafi przemieszczać się po planszach Deus Ex GO.

Co ciekawe, akcja Deus Ex GO rozpoczyna się w Warszawie.

REKLAMA

Producenci gry zdecydowanie upodobali sobie środkowoeuropejskie klimaty. Stacjonarna gra została osadzona w Pradze, z kolei mobilna odsłona rozpoczyna się w stolicy naszego kraju. Nie wiem jednak, czy Adam Jensen pozostaje w Polsce na długo, ponieważ dopiero rozpoczynam przygodę z tym tytułem.

Ten kosztuje 5 euro, ale tak samo jak inne produkcje od Square Enix z dopiskiem GO, zasługuje na każdego grosika. Świetna mobilna zabawa. Szkoda tylko, że rozgrzewa mojego iPhone’a do czerwoności. Momentami nie mogę utrzymać smartfona w dłoniach. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA