REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Drenowanie worka z prezentami, czyli trzeci dzień wielkiej promocji na Xbox Live

Jak poinformowała dziś księgarnia Profinfo Biznes, już za dwa dni, trzydziestego lutego, przypada Międzynarodowy Dzień dni, Które Nie Istnieją. To piękne święto, my tymczasem odliczamy realne dni kurczącej się z dnia na dzień promocji gier na Xbox Live. Co dzisiaj w programie?

28.02.2013
18:06
Drenowanie worka z prezentami, czyli trzeci dzień wielkiej promocji na Xbox Live
REKLAMA

Trzeci dzień promocji upłynął pod znakiem serii Resident Evil poczynając od odmalowanej „czwórki” po wydaną w pierwszym kwartale ubiegłego roku „szóstkę”. Co najciekawsze, częściowo z powodu braku przy prokreacji ojca serii, słynnego Juna Takeuchi, najnowszy survival horror Capcomu odniósł wątpliwy sukces. Również z tego powodu, że zabrakło w nim solidnej jak kowadło dawki horroru, co przecież ukształtowało tę serię. W każdym bądź razie, za Resident Evil 6 trzeba zapłacić niecałe siedem dyszek (69,99 zł/1360 MSP), co nie jest wygórowaną ceną.

REKLAMA
re1
REKLAMA

Do wzięcia jest jeszcze Resident Evil Code Veronica za 24,99 zł (480 MSP), Resident Evil Operation Raccoon City za 69,99 zł (1360 MSP) i wspomniana na wstępnie czwarta odsłona RE, za którą trzeba wyłożyć 49,99 zł (960 MSP). Oczywiście dla chcącego nic trudnego i powyższe koszty można obniżyć za pomocą zdrapek. Kolekcjonerzy punktów mają w tym wypadku z górki. A my tymczasem czekamy na dzień czwarty.

Na koniec małe ostrzeżenie, RE 5 jest niedostępny w Polsce, natomiast posiadacze konta brytyjskiego nie zagrają w RE 6, również zablokowanego regionalnie (na szczęście nie w Polsce). Można wołać, że to świństwo, ale co to da?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA