REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

EA rozdaje DLC do Battlefield 3. Walka w zwarciu zupełnie za darmo!

Krótka piłka: Macie trzeciego Battlefielda? W takim razie czym prędzej odwiedzajcie witrynę Origin i pobierajcie bezpłatne DLC "Walka w zwarciu". Szybko, szybko, póki nie każą płacić!

12.06.2013
12:54
EA rozdaje DLC do Battlefield 3. Walka w zwarciu zupełnie za darmo!
REKLAMA
REKLAMA

EA zdecydowało się na bardzo miły prezent dla wszystkich miłośników sieciowej rozgrywki. Z Okazji E3 oraz promocji czwartego Battlefielda można bezpłatnie dostać DLC Walka w zwarciu. Oczywiście prezent tyczy się tylko tych, którzy już posiadają oryginalnego trzeciego Battlefielda, nie zdecydowali się na pakiet premium i nie zakupili DLC w cyfrowej dystrybucji. No to do roboty.

Najpierw wejdźcie w zakładkę ze swoim profilem na Origin. Wybierzcie opcję „Podaj kod produktu”, znajdującą się zaraz pod awatarem. W pustym okienku wpiszcie BF3E3 i potwierdźcie dokonanie zakupu. Voilà! DLC Walka w Zwarciu została na stałe przypisana do waszego konta na platformie dystrybucji cyfrowej od Elektroników. Nie musicie dziękować.

REKLAMA

Czym jest Walka w Zwarciu? To DLC do trzeciego Battlefielda, koncentrujący się na bezpośrednich starciach pomiędzy piechotą. Twórcy dodali mapy, na których system zniszczeń jest znacznie bardziej dynamiczny, rozbudowany i efektowny. Nie zabrakło nowych broni, nowych zadań oraz nowych unikatowych nieśmiertelników. Standardowa cena zawartości dodatkowej na Origin to 29 PLN.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA