REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Messenger od Facebooka został właśnie ulepszony o instant video

Połączenia audio oraz wideo są częścią aplikacji Messenger od dłuższego czasu. Do sposobów komunikacji dochodzi teraz instant video.

02.09.2016
11:12
Messenger od Facebooka ulepszony o instant video
REKLAMA
REKLAMA

Instant video to nowa możliwość komunikacji w mobilnym programie Messenger, wprowadzona wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji dla systemów Android oraz iOS.

Messenger wyposażony w instant video pozwala na natychmiastowe połączenia przy użyciu kamery.

Zamiast klasycznego połączenia na modłę Skype’a, gdzie druga osoba musi zaakceptować połączenie, instant video pozwala na natychmiastowe przesyłanie pliku wideo prosto z kamery mobilnego urządzenia.

REKLAMA

Co ważne, podczas otrzymywania instant wideo nie musimy ani niczego potwierdzać, ani niczego odbierać, ani tym bardziej poprawiać fryzury. Natychmiastowe wideo aktywuje obiektyw jedynie u osoby wysyłającej treść. Adresat filmu pozostaje bezpieczny i nie musi bać się o swoją prywatność.

Instant video może być ciekawym rozwinięciem klasycznej korespondencji tekstowej. Czasami mamy mnóstwo do opowiedzenia i pokazania, ale nie chce nam się stukać w dotykową klawiaturę. Teraz za pomocą jednego przycisku nagramy swoją wypowiedź, nie musząc martwić się o to, czy osoba po drugiej stronie sieci ma ochotę na połączenie wideo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA