REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Doskonałe Fahrenheit: Indigo Prophecy twórców Heavy Rain nareszcie na Androidzie!

Posiadacze mobilnych urządzeń z zielonym robotem na pokładzie mogli zazdrościć swoim kolegom wyposażonym w iOS, gdy ci dostawali jedną z najlepszych gier przygodowych, jakie kiedykolwiek powstały. Quantic Dream nareszcie przypomniał sobie o Androidzie, wprowadzając luksusowy program do Google Play.

01.03.2016
16:40
Doskonałe Fahrenheit: Indigo Prophecy już na Androidzie
REKLAMA
REKLAMA

Nim rzucicie się do odsyłacza umieszczonego pod artykułem, radzę wziąć głęboki oddech i usiąść na chwilę. Inaczej możecie się przewrócić, gdy zobaczycie cenę, jaka przyjdzie zapłacić posiadaczom Androida za Fahrenheit: Indigo Prophecy. Jest drogo. Cholernie drogo.

W momencie pisania tej wiadomości Fahrenheit: Indigo Prophecy kosztuje w Google Play prawie 50 złotych.

To gigantyczna suma, jak na produkcje mobilne. Quantic Dream lokuje tym samym swój produkt w strefie premium, z której korzysta skromny procent graczy. Najczęściej wyposażonych w dedykowane kontrolery i chomecasty, zamieniając ekosystem Androida w zaskakująco dobre środowisko to gier rozgrywanych na wielkim ekranie.

Pomimo zaporowej ceny za Fahrenheit: Indigo Prophecy, wciąż uważam, że to gra warta każdych pieniędzy. Zwłaszcza, jeżeli wcześniej nie mieliście do czynienia z tym tytułem, a uwielbiacie produkcje pokroju Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze czy Life is Strange. Pamiętam, że w czasie oryginalnej premiery Fahrenheit zrobił na mnie gigantyczne wrażenie. Do teraz to jedna z najlepszych produkcji, w jakie kiedykolwiek grałem.

REKLAMA

Muzyka, scenariusz, interaktywne sekwencje, decyzje do podjęcia – wszystko tutaj zagrało, tworząc cudowny majstersztyk. Możliwość zapoznania się z tym hitem sprzed lat na ekranie tabletu to okazja, z której powinien skorzystać każdy fan gier przygodowych. Chociaż wiem, że większości z was wydanie 50 złotych na grę mobilną nie przechodzi przez głowę, w tym konkretnym przypadku mówimy o produkcie wartym swojej ceny. Kto grał w oryginał, ten doskonale wie, że mam rację.

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered pobierzecie korzystając z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA