REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Nadeszła światowa premiera Game of Thrones: Conquest

Game of Thrones: Conquest to darmowa gra na Androida oraz iOS, która właśnie odnotowała światowy debiut. Niestety, fani Gry o tron raczej nie pozostaną przy tym tytule na długo.

18.10.2017
22:15
Nadeszła światowa premiera Game of Thrones: Conquest
REKLAMA
REKLAMA

Za Game of Thrones: Conquest odpowiada mobilne studio Warner Bros. Skoro za projekt wzięli się twórcy przenośnego Mortal Kombat X, Injustice 2 oraz LEGO Star Wars, można by sądzić, że dostaniemy naprawdę rozbudowaną i piękną grę. Na papierze trudno o lepszą rekomendację dla produkcji dedykowanej smartfonom oraz tabletom. Niestety, coś poszło bardzo nie tak.

Na pierwszy rzut oka Game of Thrones: Conquest niczym nie różni się od szeroko reklamowanego Games of War.

Gdyby nie dwuwymiarowe postacie z serialu HBO, trudno byłoby poznać, że mamy do czynienia ze „strategią” (określenie mocno na wyrost) w brutalnym świecie Westeros. Game of Thrones: Conquest wygląda, brzmi i działa dokładnie tak, jak dziesiątki bliźniaczo podobnych wyłudzaczy pieniędzy z Google Play.

 class="wp-image-102979"
REKLAMA

Jakimś pocieszeniem może być licencjonowana muzyka z serialu, a także stylizacja przypominająca mapę kontynentu z czołówki do Gry o tron. Dla mnie to jednak wciąż za mało, abym zaangażował się w program, który polega wyłącznie na wyłudzaniu pieniędzy. Game of Thrones: Conquest nie ma do zaoferowania niczego ciekawego, o czym możecie przekonać się na własnej skórze, pobierając aplikację z Google Play oraz iTunes App Store.

Game of Thrones: Conquest w Google Play oraz iTunes App Store.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA