REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

GOG sprzedaje Gothika tak tanio, że aż chyba nie wypada

Na weekend natura planuje kolejne powodzie oraz burze z gradobiciem, dlatego najbezpieczniej będzie zostać w domu i odważnie, bez strachu w sercu, stanąć do walki w Panzer Elite Special, Spellforce lub innych grach z weekendowego pakietu GOG. Co tym razem na świeczniku?

15.06.2013
1:58
GOG sprzedaje Gothika tak tanio, że aż chyba nie wypada
REKLAMA

Bezwarunkowo warto zainteresować się młockarnią wyfasowaną przez ekipę People Can Fly, czyli słynnego Painkillera, który budził niegdyś dreszcz zgrozy i spazmy rozkoszy u wszystkich graczy kochających quakopodobne giery. Kto nie pamięta wojny z zastępami Pana Piekieł, powinien wyłożyć te kilka dolców i pomóc Danielowi Garnerowi, umarłemu bohaterowi gry. Umarłemu, ale wciąż niepogodzonemu z tym faktem. Black Edition to wydanie wzbogacone o dodatek Battle Out Of Hell oraz niemało bonusów (choćby poniższy teledysk Painkiller). Mówiąc krótko, Painkiller to doskonała gra, żeby dać upust swoim drapieżnym, najgorszym instynktom.

REKLAMA

Co tam jeszcze? Gothic, Gothic i jeszcze raz Gothic. Co prawda ta giera miała już swoje pięć minut dawno temu ale za niecałe cztery dolce można sobie przypomnieć dlaczego była tak wspaniała. Oczywiście istnieje ryzyko, jak z każdym hitem sprzed lat, ze puścisz pawia na monitor. Niegdysiejsze przeboje mogą wywołać dwa rodzaje reakcji: łzy wzruszenia albo odruch wymiotny. W wypadku Gothica, legendy ze studia Piranha, najczęściej mamy do czynienia z pierwszą opcją. Kto chce się znowu wcielić w Bezimiennego i wykończyć armię demonów?

REKLAMA

Krótkie opisy pozostałych tytułów znajdują się w linkach poniżej. Trzeba przyznać, że GOG bardzo ładnie ogarnia te wyprzedaże i naprawdę są to niezłe ceny. Ktoś ostatnio przekonywał mnie, że te starocie powinny być po tylu latach za darmo. Może i tak, ale nie są, a skoro można nabyć je w cenie paczki fajek to chyba lepiej zakupić giery oficjalnie niż głaskach chomiki, czy przeczesywać torrenty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA