REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Granie z promocji: Najnowsi Settlersi godni swojej ceny, ale to MDK jest godne Waszej uwagi

Dzisiejsze promocje to w głównej mierze dobry dzień na zakupy dla fanów strategii. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy horroru oraz tych bardziej kultowych gier, za które bez wątpienia trzeba uznać nieco już zapomnianą (mu mojemu smutkowi) serię MDK.

13.08.2013
23:03
Granie z promocji: Najnowsi Settlersi godni swojej ceny, ale to MDK jest godne Waszej uwagi
REKLAMA
REKLAMA

Co jest takiego kapitalnego w MDK?

mdk

Naprawdę ciężko to wytłumaczyć, w to po prostu trzeba zagrać. Jeśli miałbym wskazać, za co przygody Kurta Hectica kocham najbardziej, zdecydowanie będzie to właśnie humor. Udany, inteligentny, trafiony, stanowi nieoderwalną część rozgrywki. Co więcej, za kontynuację serii odpowiedzialne jest samo BioWare, twórcy takich gier jak Mass Effect czy Dragon Age. O jakość produkcji możecie być więc spokojni.

MDK oraz MDK 2 jest dzisiaj do nabycia za 7 złotych od sztuki. Promocja na CDP.pl trwa przez jeden dzień i jeżeli odczuwacie głód zapoznania się z kultową, naprawdę udaną produkcją, macie na tacy wzorowy produkt, który spełni te potrzeby.

Najnowsi Settlersi godni swojej ceny

settlers 7

To nie koniec promocji na Cdp.pl. W atrakcyjnej cenie wciąż możecie nabyć The Settlers 7: Droga do Królestwa. Zanim jednak wyciągnięcie portfele, jedną rzecz trzeba sobie jasno napisać. Settlersi to już nie to samo, co kiedyś. Seria Ubisoftu, podobnie jak kapitalne Anno, jest już tylko cieniem dawniej świetności.

Z drugiej strony, przy tej cenie, cieniem wartym takich pieniędzy. Za 30 PLN zyskacie nie tylko podstawową wersję gry, ale również 13 nowych map, nowe budynki, jednostki oraz „elementy dekolarcyjne”, czyli niepotrzebne śmieci, którymi na ten przykład EA bombarduje posiadaczy SimCity, każąc sobie płacić za takie „atrakcje” jak możliwość puszczania balonów nad stworzonymi przez siebie miastami. Tak czy inaczej – w tej cenie naprawdę warto się skusić.

Alan Wake tańszy o 3/4

alan wake 2

Alan Wake od razu przypadł mi do gustu. To coś jak miłość od pierwszego wejrzenia. Począwszy od grafiki, poprzez bardzo dobrą ścieżkę dźwiękową, na kapitalnym, gęstym jak smoła klimacie kończąc, przygody osamotnionego pisarza pochłonęły mnie na długie godziny. Nic w tym dziwnego, w końcu za niedoceniony przez sam Microsoft tytuł odpowiada Remedy – studio, które dało światu Maxa Payne’a.

REKLAMA

Co jest dobre w Alan Wake na GamersGate? Ano to, że tytuły związane z serią zostały objęte potężnymi cenowymi cięciami. Alan jest teraz tańszy o ¾, przez co idealnie pasuje do zasobności portfela polskiego gracza. Za podstawową wersję gry zapłacicie około 30 PLN, czyli paręnaście złotych mniej, niżeli wydalibyście korzystając z oferty rodzimych dystrybutorów cyfrowej treści. Co więcej, pod młotek poszła również seria dodatków dla gry, które możecie sprawdzić po kliknięciu w poniższy link.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA