REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Granie z Promocji: Świetne The Walking Dead tanie jak barszcz, Loki w odwodzie

Przygodowe The Walking Dead to zaskakująco udana produkcja, która podbiła serca graczy w 2012 roku. Dla mnie odcinkowe dzieło nastawione na interakcje międzyludzkie to jeden z najlepszych tytułów, jakie ukazały się w minionym roku. Dzisiaj cykl Telltale staniał na tyle, aby każdy mógł sobie na niego pozwolić.

06.09.2013
15:03
Granie z Promocji: Świetne The Walking Dead tanie jak barszcz, Loki w odwodzie
REKLAMA
REKLAMA

The Walking Dead za taką cenę? Brać bez zawahania

400 days 3

Gra od Telltale to produkcja nie tylko dla miłośników survival-horroru. Przygody czarnoskórego Lee posiadają ogromy ładunek emocjonalny, natomiast tytułowe „Żywe Trupy” stanowią jedynie rozkładający się dodatek do całości. Podana w formie odcinków gra zyskała w ubiegłym roku tyle nagród, że starczyłoby dla kilku innych produkcji. Sam z TWD bawiłem się wyśmienicie, każdy kolejny odcinek przechodząc na bezdechu, z zapartym tchem podejmując kosmetyczne w gruncie rzeczy decyzje. Zabawa z tą przygodówką stoi na najwyższym możliwym poziomie, z najniższą dotychczas ceną.

Dobrym powodem przemawiającym za zakupem The Walking Dead na Steam jest również DLC „400 Days”, które stanowi coś na kształt pomostu między pierwszymi pięcioma odcinkami a nadchodzącą kontynuacją, której po prostu nie mogę się doczekać. Samo DLC również prezentuje wyjątkowo wysoki poziom. Co jeszcze lepsze twórcy ugryźli temat uniwersum komiksów Kirkaman z nieco odmiennej perspektywy, o czym możecie przeczytać w tej recenzji.

400 days 7

Na platformie cyfrowej dystrybucji Valve The Walking Dead kosztuje teraz nieco ponad 6 euro, tańsze o 3/4 w stosunku do swojej pierwotnej ceny. Dodatkowa zawartość pod tytułem 400 Days również nie uniknęła cenowego cięcia, w wysokości połowy pierwotnej stawki. Jeśli jeszcze nie graliście w TWD od Telltale, to najlepszy czas, aby nadrobić zaległości. Świetna promocja świetnego tytułu.

Bóg kłamstwa za mniej niż 10 PLN

loki 1

Dla miłośników gatunku hack&slash CD Projekt przygotował nową, promocyjną ofertę. Loki, nieco już zapomniana produkcja cRPG, kosztuje teraz niecałe 10 złotych. Warto dać szansę zakurzonemu tytułowi? Na Odyna, zdecydowanie warto.

REKLAMA

Produkcja Aztec to przede wszystkim dziesiątki godzin rozgrywki na naprawdę dobrym poziomie. Jeśli uwielbiacie klony Diablo, będziecie w siódmym niebie, natomiast sam tytuł wystarczy Wam na tygodnie zabawy. Loki wsysa podobnie jak Torchlight, dopiero po dłuższym czasie męcząc lekką monotonią. Ciężko nazwać tę grę klasykiem, lecz „dinozaur” z 2007 roku zdecydowanie zasługuje na Waszą uwagę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA