REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Microsoft już świętuje Halloween. Wielka przecena gier na konsole

Przecenione gry, jak nietrudno się domyślić, w jakiś sposób nawiązują do nadchodzącego święta. Będzie czasem strasznie, a czasem groteskowo. Ale przede wszystkim będzie tanio.

24.10.2017
16:56
Gry Xbox przecena Halloween
REKLAMA
REKLAMA

Microsoft przygotował na Halloween wielką przecenę gier mniej lub bardziej związanych z tym świętem. To będzie bardzo długa lista, dlatego też zostawiamy sobie ją na sam koniec tego tekstu. Bardzo, bardzo długa lista. Nie tylko przecenionych jest tona tytułów zarówno na Xboksa 360, jak i na Xboksa One, ale też niektóre rabaty są bardzo wysokie. Sięgają nawet 80 proc.

Na tym jednak nie koniec. Microsoft uruchomił bowiem dwie wyprzedaże. Pierwsza to Zniżki z Gold, a więc cotygodniowe rabaty na wybrane tytuły. Te w żaden sposób nie są straszne, ani nie nawiązują do Halloween. Druga, osobna, to Shockotober Sale, a więc ta opracowana dla tych, co chcą świętować u nas to amerykańskie święto również ze swoją konsolą do gier.

Najciekawsze gry z przecenionych z okazji Halloween i Zniżek z Gold

REKLAMA

Na pewno warto zainteresować się grą Cities: Skylines, która została przeceniona o 25 proc. i która jest duchowym spadkobiercą cudownej – i mocno podupadłej – serii Sim City. Absolutny hit na konsole, a więc Grand Theft Auto V, również doczekał się wielkiej przeceny. W zależności od wersji gry możemy się spodziewać 50- lub 60-procentowego rabatu. GTA nadal radzi sobie świetnie dzięki znakomitemu GTA Online do wspólnej zabawy w trybie multiplayer.

Jeśli chodzi o gry związane z Halloween, to również jest w czym wybierać. Przeceniono wiele gier z kultowej serii Resident Evil. W końcu jest też okazja do nadrobienia gier z serii Dead Rising, jeżeli któraś nam umknęła. Z całego serca mogę polecić Dooma, a sam się zastanawiam nad zakupem Prey i Obseervera. No i ta 75-procentowa zniżka na gry Dead Space również wygląda atrakcyjnie dla tych, którzy nie opłacają abonamentu EA Access.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA