REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Zbliża się Harry Potter: Hogwarts Mystery. Nowy trailer prezentuje fragmenty rozgrywki

Już niedługo rozpocznie się wysyłka cyfrowych listów do młodych czarodziejów. Harry Potter: Hogwarts Mystery, czyli gra RPG na urządzenia mobilne w świecie wymyślonym przez J.K. Rowling, otrzymała nowy trailer. Zadebiutuje już na wiosnę.

01.03.2018
19:38
harry potter hogwarts mystery trailer 2 gra google play android iphone ios app store
REKLAMA
REKLAMA

Seria książek o Harry’m Potterze rozpoczęła się w ubiegłym wieku, a J.K. Rowling skończyła snuć swoją 7-tomową opowieść już 11 lat temu. Nawet seria filmów na ich podstawie, na którą składało się 8 wydawanych co roku filmów, została zakończona w 2011 roku.

Fascynacja wymyślonym przez pisarkę światem jednak nie przebrzmiała. Hollywood wydaje prequele osadzone w tym uniwersum w ramach cyklu Fantastyczne zwierzęta. Do tego już na wiosnę posiadacze smartfonów otrzymają cyfrowe listy, które pozwolą przeżyć im swoją własną przygodę w szkole Magii.

Listów z zaproszeniem do Hogwartu nie przyniesie Sowa, tylko internet.

W książkach Rowling zaproszenia do szkoły Czarodziejów przynosiły magiczne Sowy. Mamy jednak XXI wiek, a informację o udostępnieniu nowej gry w uniwersum Harry’ego Pottera, która pozwoli wcielić się w ucznia szkoły czarodziejów, otrzymamy w ramach wiadomości ze sklepu z aplikacjami po wstępnej rejestracji.

Harry Potter: Hogwarts Mystery skrywa paradoksalnie coraz mniej tajemnic. Do sieci trafiają kolejne materiały promocyjne. Wiemy już, jak będzie wyglądał system tworzenia postaci oraz jak będzie przebiegać ceremonia przydziału gracza do jednego z domów w Hogwarcie.

Dzisiaj pojawił się zupełnie nowy zwiastun Harry Potter: Hogwarts Mystery, który możecie obejrzeć powyżej.

REKLAMA

Widać na nim mnóstwo znanych fanom serii o Harry’m Potterze postaci. Gra jest osadzona fabularnie w latach 80. ubiegłego wieku, więc w czasach, gdy Harry’ego, Rona i Hermiony nie było jeszcze na świecie, ale jednym z bohaterów niezależnych będzie starszy brat Rona, Bill Weasley.

W nowej mobilnej produkcji pojawią się też tacy bohaterowie jak Nymphadora Tonks czy Hagrid oraz profesorowie, m.in. Snape i Dumbledore. Dokładna data premiery gry nie jest jeszcze znana, ale twórcy ze studia Jam City podają, że Harry Potter: Hogwarts Mystery pojawi się „na wiosnę”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA