REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Into the Dead 2 - kontynuacja jednego z najlepszych runnerów na smartfony - nareszcie ma swoją premierę

Into the Dead 2 to darmowa kontynuacja endless runnera utrzymanego w klimatach apokalipsy zombie. Gra dla użytkowników od 17. roku życia to jedna z najbardziej wciągających pozycji, jakie znajdziecie w Google Play oraz iTunes App Store.

12.10.2017
11:00
Into the Dead 2 - kontynuacja jednego z najlepszych runnerów już jest!
REKLAMA
REKLAMA

Into the Dead 2 jest większe, ładniejsze i znacznie bardziej rozbudowane względem swojego poprzednika. Grafika jest niezwykle przyjemna dla oka, nawet pomimo nieco horrorowej otoczki. Na iPhonie 8 Plus aplikacja ładuje się bardzo szybko, działa stabilnie, a do tego robi wrażenie za sprawą szczegółowych, trójwymiarowych obiektów upiększających lokacje.

Producenci Into the Dead 2 postanowili, że wdrożą do gry fabułę oraz podział na misje.

Tak oto awatar gracza przeżywa wypadek tira, który traci przyczepność po zderzeniu z żywym trupem. Mężczyzna rozpoczyna ucieczkę przed zombie, poruszając się w kierunku domu oddalonego o wiele mil. Bohater jest w radiowym kontakcie ze swoimi bliskimi, a jego rozmowy oddzielają kolejne misje. Jak to na endless runnera przystało, gracz musi przeżyć, pokonując określony dystans usiany przeszkodami i przeciwnikami.

Producenci Into the Dead 2 dodają do tego całkiem rozbudowany system broni palnej. Misja po misji, gracz zbiera części oraz projekty nowych pukawek, które pozwalają rozprawiać się z zombie. To żmudny proces, ale można go przyspieszyć, wydając prawdziwe pieniądze. Stawki są jednak horrendalnie wysokie. Musiałbym upaść na głowę, żeby zapłacić 55 zł za karabin w grze tego typu. O wiele chętniej kupiłbym pozbawioną mikro-transakcji wersję Into the Dead 2, wydając kilkanaście zł.

 class="wp-image-101384"

Żebranie o prawdziwe pieniądze jest nieco nachalne, ale widziałem o wiele bardziej bezczelne rozwiązania. Sama rozgrywka stanowi całkowite przeciwieństwo pobytu w menu - jest czysto, intensywnie i bez zbędnych rozpraszaczy. Into the Dead 2 wydaje się idealnym rozwiązaniem na 5 - 10 minut rozgrywki, w sam raz podczas jazdy autobusem albo podmiejskim pociągiem. To jeden z tych tytułów, które po prostu warto mieć w pamięci smartfonu.

Szkoda, że producenci Into the Dead 2 zdecydowali się na darmowy model dystrybucji.

REKLAMA

Mimo tego wciąż uważam, że aplikacji zdecydowanie warto dać szansę. To aktualnie najchętniej uruchamiana przeze mnie gra na smartfonie. Do tego jedna z niewielu, która nie powoduje chęci natychmiastowego odinstalowania programu z pamięci iPhone’a. Niemałe osiągnięcie.

Into the Dead 2 w Google Play oraz iTunes App Store

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA