REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

IQ Mission - najlepsza gra logiczna na Windows Phone i Windows 8.1 za darmo!

IQ Mission to jedna z najlepszych logicznych gier, jakie można znaleźć na platformach cyfrowej dystrybucji Microsoftu. Aplikację można pobrać za darmo, zarówno dla urządzeń z Windows 8.1, jak również Windows Phone. Naprawdę warto.

14.04.2015
17:26
IQ Mission - najlepsza gra logiczna na WP za darmo!
REKLAMA
REKLAMA
iq mission 2

Posiadacze urządzeń z Androidem i iOS mają swoje The Room oraz Device 9. Miłośnicy kafli Microsoftu nie mogą pochwalić się podobnymi tytułami. Klienci Sklepu Windows nie posiadają tak szerokiego wyboru. Nie oznacza to oczywiście, że w środowisku Microsoftu brakuje dobrych gier logicznych. Ba, jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza z nich, właśnie stała się darmowa!

IQ Mission to świetny zbiór logicznych łamigłówek, za który do wczoraj trzeba było słono zapłacić.

Na produkcję studia YUMMY Factory składa się aż 128 zagadek o rosnącym poziomie skomplikowania. Masa zawartości, która wystarczy na miesiące podróży komunikacją miejską czy wysiadywania w poczekalniach. Łamigłówki są naprawdę zróżnicowane i zmuszają do korzystania ze wszystkiego, co trzymamy pod czaszką. Część jest banalnie prosta, część z kolei – cóż, wstyd się przyznać, ale potrzebowałem drobnej pomocy.

iq mission 3

Co świetne, zaletą IQ Mission jest nie tylko liczba zagadek, ale również kapitalna oprawa. Aplikacja została wykonana w charakterystycznym, bajkowym i miłym dla oka stylu. Dzięki temu gra jest przystępna zarówno dla starszych, jak i znacznie młodszych posiadaczy urządzeń Microsoftu.

IQ Mission to gra, którą nie tylko można, po co prostu trzeba zainstalować.

REKLAMA

Darmową wersję pobierzecie na Windows Phone oraz Windows 8.1. Tylko się pospieszcie – nie wiadomo, do kiedy potrwa wyjątkowa promocja i kiedy ponownie IQ Mission stanie się płatne. Polecamy!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA