Coma i Abradab połączyli siły i wypuścili pierwszy singiel. Miał wyjść kapiszon, a jest całkiem nieźle
Informacja o crossoverze o nazwie Kashell wywołał wśród muzycznych snobów uśmieszek pod zakręconym wąsem. Nic dobrego nie może przecież wyjść z połączenia juwenaliowej Comy i Marcina „Rapowego ziarna” Martena. Okazuje się, że debiutancki singiel „Chłopak” wcale nie jest katastrofą, a wręcz przeciwnie.

REKLAMA