REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Nareszcie! Kapitalna klawiatura Microsoftu dla Windows Phone pojawi się na innych systemach!

Klawiatura Word Flow od Microsoftu jest chyba ostatnią z fantastycznych aplikacji, które są dostępne jedynie na Windows Phone. To nareszcie się zmieni. Najlepsza dotykowa klawiatura na świecie w końcu zadebiutuje poza kafelkami.

25.01.2016
16:36
Boska klawiatura Microsoftu pojawi się na innych systemach!
REKLAMA
REKLAMA

W czasach, gdy Microsoft miał jeszcze jakieś ambicje i pomysł na Windows Phone, a system działał rewelacyjnie na budżetowych telefonach, uwielbiałem klawiaturę Word Flow. Chociaż na rynku jest wiele dobrych aplikacji tego typu, produkt od Microsoftu nie miał sobie równych. Lata doświadczenia przy MS Office zaowocowały rewelacyjną bazą słów, z kolei sama przestrzeń pomiędzy dotykowymi klawiszami, od tego rozłożenie przycisków interpunkcyjnych, to najlepiej przemyślane rozwiązania dostępne na rynku.

Klawiatura Microsoftu o nazwie Word Flow to ostatnia aplikacja z kafelkowego środowiska, na której mi zależy.

Żegnając się z Windows Phone żałowałem tylko tej klawiatury. Dostałem od Microsoftu świetny pakiet biurowy Office, przydatne Office Lens, bardzo dobrą nawigację Here, praktycznego Outlooka oraz OneDrive. Więcej do szczęście naprawdę nie potrzebowałem, Windows Phone stracił całą swoją unikalność i wyjątkowość. Poza właśnie klawiaturą.

word flow class="wp-image-58939"

Starałem się wytrzymać z dotykową klawiaturą Google. Wysłałem setki SMS-ów za pomocą SwiftKey oraz Swype. Testowałem różne rozwiązania, ale żadne, absolutnie żadne, nie było tak dobre jak klawiatura Microsoftu o nazwie Word Flow. Tym bardziej nie posiadam się z radości, że ta w końcu pojawi się również na konkurencyjnych systemach mobilnych.

REKLAMA

W wiadomości e-mail wysłanej do uczestników programu Windows Insider, Microsoft zapowiedział, że Word Flow zadebiutuje również na iOS. Chociaż w treści wiadomości nie pojawiła się żadna wzmianka o Androidzie, wydaje się naturalne, że program trafi również na system Google. To przecież tutaj jest największa baza użytkowników i tutaj trafiały inne, świetne aplikacje Microsoftu. Nie widzę powodu, ale którego tym razem miałoby być inaczej.

Doskonała wiadomość! Na pewno poinformujemy, kiedy dotykowa klawiatura Microsoftu będzie już możliwa do pobrania.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA