REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Krótka piłka: Marvel Unlimited za 99 centów!

Komiksy z Kapitanem Ameryką, Iron Manem, Spider-Manem i całą resztą jeszcze nigdy nie były tak tanie. Kilka tygodni temu pisałem o moim rewelacyjnym odkryciu, jakim jest Marvel Unlimited. Dzisiaj każdy z was może przetestować tę multiplatformową usługę za śmieszne grosze.

24.07.2014
13:23
Krótka piłka: Marvel Unlimited za 99 centów!
REKLAMA
REKLAMA

Wydawca komiksów Marvel ma co świętować. Z okazji 75-lecia olbrzymiego molocha miesięczna subskrypcja Marvel Unlimited kosztuje tylko 99 centów. W zamian posiadacze abonamentu otrzymują niczym nieskrępowany dostęp do cyfrowych egzemplarzy komiksów traktujących o wszystkich super-bohaterach wydawnictwa. Luke Cage, Spider-Man, Moonknight, Iron Man, Hulk, Kapitan Ameryka – gwarantuję Wam, nie będzie się nudzić. Promocyjna oferta to także idealny moment na to, aby zaznajomić się z ilustrowanymi Guardians of the Galaxy, w sam raz przed filmową premierą. Ta będzie miała miejsce już 1 sierpnia 2014 roku, zaledwie dzień po światowym debiucie.

marvel unlimited

Czym jest Marvel Unlimited? To możliwy do uruchomienia z przeglądarki komputerowej oraz mobilnych urządzeń program, za pomocą którego zyskacie dostęp do ogromnej biblioteki komiksów Marvela. Aplikacja dostępna jest zarówno dla urządzeń z Androidem, jak również iOS. Co jeszcze lepsze, program pozwala na przechowywanie w pamięci urządzenia skromną ilość komiksów, toteż nie musicie się martwić o to, że nie będziecie mieli co robić, kiedy stracicie dostęp do sieci. Gdzie jest haczyk? W bazie Marvel Unlimited komiksy pojawiają się z półrocznym opóźnieniem względem swoich papierowych odpowiedników, debiutujących na kioskowych regałach. To chyba jednak żadna przeszkoda, w perspektywie tysięcy zeszytów do przeczytania, prawda? Rewelacyjna oferta.

REKLAMA

Szczegóły promocji oraz instrukcję, jak aktywować miesiąc abonamentu Marvel Unlimited za 99 centów znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Dzięki, Damian

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA