REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. Książki /
  4. Muzyka
  5. Mobile

Wydłużony okres próbny, a potem tańszy dostęp do Legimi i Tidal dla klientów T-Mobile

T-Mobile przygotowało dla swoich klientów interesującą promocję. Wraz z Legimi i Tidalem firma proponuje wydłużony darmowy okres próbny, a potem tańszy dostęp do usług umożliwiających korzystanie z pokaźnego zasobu e-booków, audiobooków i muzyki.

26.03.2020
14:27
t mobile legimi tidal
REKLAMA
REKLAMA

W czasie pandemii rząd robi wszystko, aby zatrzymać nas w domach. Zamknięcie instytucji kultury coraz bardziej jednak nam doskwiera. Z każdym dniem trudniej wytrzymać taką izolację. Na szczęście co chwilę pojawiają się nowe oferty spędzania nadmiaru wolnych chwil w czterech ścianach. Kolejne propozycje obejmują darmowe bądź tańsze korzystanie z usług, które miałyby zabić nudę. Jedną z nich dla swoich klientów przygotował T-Mobile.

Usługami proponowanymi przez firmę telekomunikacyjną szczególnie powinni się zainteresować bibliofile i melomani. T-Mobile we współpracy z Legimi i Tidalem specjalnie dla nich przygotował specjalną promocję, dzięki której zyskają dostęp do e-booków, audiobooków i piosenek w najwyższej jakości. Najpierw za darmo, a potem za niewielką opłatą.

Legimi dla klientów T-Mobile

Aktualnie pakiety Legimi kosztują 32,99 zł/msc i 39,99 zł/msc. W ramach tego pierwszego można korzystać z nieograniczonego dostępu do e-booków. Wybierając drugi otrzymujemy dodatkowo dostęp do audiobooków. Dla nowych użytkowników obowiązuje okres dwutygodniowy, darmowy trial.

Jeśli zaś ofertą Legimi zainteresowani są klienci T-Mobile mogą oni zyskać dostęp do biblioteki usługi po niższych cenach. Za dostęp tylko do e-booków będą płacić 19,90 zł/msc, a za e-booki i audiobooki 34,90 zł/msc. Opłaty będą jednak naliczane nie po 14 dniach, ale całym miesiącu okresu próbnego.

Aby skorzystać z oferty wystarczy przejść na tę stronę.

Tidal dla klientów T-Mobile

Z drugiej strony dla melomanów T-Mobile przygotowało specjalną promocję we współpracy z Tidalem. Dla nowych użytkowników platforma dostępna jest w dwóch opcjach. Premium za 19,99 zł/msc oraz HiFi za 39,99 zł/msc. Dodatkowo obowiązuje ich 30 dni darmowego okresu próbnego.

REKLAMA

Klienci T-Mobile mogą korzystać z oferty serwisu za 19,90 zł/msc. Zanim jednak pobrana zostanie pierwsza opłata musi minąć 90 dni okresu próbnego. Co więcej warto zaznaczyć, że wybierają tę ofertę, klienci nie będą tracić pakietu internetowego podczas korzystania z aplikacji.

Aby skorzystać z oferty wystarczy przejść na tę stronę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA