REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

„Soul Calibur VI" i „Shadow of the Tomb Raider". Lidl przecenia gry na konsole

Sieć sklepów Lidl przygotowała specjalną promocję. Przypadnie ona do gustu wszystkim grającym na konsolach PS4 i XBOX One.

17.06.2019
12:37
Gracz z padem
REKLAMA
REKLAMA

Od poniedziałku 17 czerwca w sklepach sieci Lidl dostaniemy dziewięć popularnych gier w obniżonej cenie. Podpowiadamy, na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę.

Soul Calibur VIGra Soul Calibur VI

Szósta część słynnej serii bijatyk od Namco. Teoretycznie akcja kręci się wokół dwóch magicznych mieczy obdarzonych intelektem, jednak w praktyce to jedynie pretekst do licznych bitew między szeroką gamą różnorodnych postaci. Zwłaszcza że jedną z postaci, w którą możemy się wcielić, jest Geralt z Rivii, bohater „Wiedźmina”.Uwaga, produkt dostępny w wybranych sklepach. Po więcej szczegółów sprawdź stronę lidl.pl.

Gra dostępna na platformy PS4 i XBOX One.

Shadow of the Tomb Raider

okładka gry Shadow of the Tomb Raider

Zeszłoroczny tytuł będący trzecią odsłoną zrewitalizowanej serii o młodej Larze Croft. Historia rozgrywa się po wydarzeniach „Rise of the Tomb Raider” (w zeszłym miesiącu tytuł można było dostać na promocji w Biedronce). Tym razem bohaterka trafia do Ameryki Łacińskiej w celu przyjrzenia się ruinom Majów i Azteków i aby odkryć kolejne tajemnice zakonu Trójcy i badań swojego ojca. Dojrzalsza odsłona świetnie znanej „skradanki”.

Gra dostępna na platformy PS4 i XBOX One.

Call of Duty Black Ops 4

Okładka gry Call of Duty: Black Ops IV

Akcja gry osadzona jest między wydarzeniami przedstawionymi w odsłonach numer 2 i 4 serii z podtytułem „Black Ops”. Tym razem gra nie posiada jednak klasycznej kampanii dla pojedynczego gracza. W jej miejsce dostajemy serię różnych historii, związanymi z poszczególnymi Specjalistami, które poznajemy w specjalnym trybie misji treningowych w tzw. Sztabie. Nacisk gry położono na tryb multiplayer, a jednym z dodatków jest moduł Blackout działający na zasadzie battle royale. Ciekawym dodatkiem jest też specjalny zombie mode, w którym możemy grać także z botami, a nie tylko z innymi graczami.

Gra dostępna na platformy PS4 i XBOX One.

Lego. DC Supervillains

okładka gry Lego DC SuperVillains

Kolejna z serii gier Lego, nawiązująca do słynnego dzieła kultury. Tym razem twórcy na tapetę wzięli znanych złoczyńców z katalogu DC Comics i zafundowali graczowi rozgrywkę, w której może wcielić się w Jokera, Harley Quinn, Lexa Luthora, czy innych słynnych przeciwników Batmana i Supermana. Bohaterowie, w serii mniejszych misji, będą musieli zmierzyć się z Syndykatem Sprawiedliwości, alternatywną wersją Ligi Sprawiedliwości, która zdaje się jednak w inny sposób odczytywać słowo na S.

Gra dostępna na platformy PS4 i XBOX One.

Co poza tym?

Lidl oferuje ponadto pięć innych gier na konsole PS4. Są to: „Lego Marvel Avengers”, „Deus Ex: Mankind Divided”, „Project Cars 2”, „Sonic Forces”, „Call of Duty: World War II”.

Ile zapłacimy?

Ceny obniżono o co najmniej 20 zł i oscylują one między 69,90, a 159,00 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA