REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Lubicie darmowe granie? W takim razie koniecznie przetestujcie Guild Wars 2 oraz Orion: Dino Horde

Gry z promocji są fajne, ale gry za darmo są jeszcze lepsze. Zwłaszcza, kiedy są to gry dobre, a za takie trzeba uznać popularne MMORPG od ArenaNet. Chociaż Oriona wciąż jeszcze nie wypróbowałem, właśnie ściąga się na dysk twardy. W końcu czy może być coś lepszego od bezpłatnego strzelania na wielkich dinozaurów?

21.08.2013
13:32
Lubicie darmowe granie? W takim razie koniecznie przetestujcie Guild Wars 2 oraz Orion: Dino Horde
REKLAMA
REKLAMA

Orion: Dino Horde za darmo na Steam

orion dino horde

Sprawa wygląda następująco. Oba tytuły będziecie mieli za darmo, na określony czas, o ile przeczytacie tę wiadomość do końca. Po pierwsze, Orion: Dino Horde. Gra doczekała się potężnej, 75-procentowej obniżki na Steam, kosztując teraz mniej niż 3 euro.

Valve jest jednak na tyle kochane, że nie chce, abyście brali kota w worku. Z tego powodu możecie pobrać pełną wersję gry i cieszyć się nią do najbliższej niedzieli. Aby to zrobić, wystarczy posiadać zainstalowanego Steama na swoim komputerze i kliknąć w ten LINK. Platforma cyfrowej dystrybucji zajmie się dla Was resztą.

Graliście w Guild Wars 2? Najwyższy czas to zmienić

guild wars 2

Guild Wars 2 to kapitalna gra MMORPG, wprowadzająca wiele nowego do nieco już skostniałego gatunku. Dzieło ArenaNet nie stawia na nieustanną i do bólu monotonną krucjatę przeciwko komputerowych przeciwnikom, żmudnie nabijając poziomy doświadczenia.

Wirtualna Tyria to miejsce nastawione na kooperację oraz wspólne, masowe wręcz rozwiązywanie dynamicznych zadań. Guild Wars 2 jest więc kapitalnym rozwiązaniem dla tych, którzy albo przejedli się klasycznymi grami MMORPG, albo nie mają wystarczającej ilości czasu, by nieustannie zwiększać poziomy doświadczenia, prasując tyłek przed ekranem monitora.

REKLAMA

Godna pochwały jest również determinacja twórców dla wypuszczania dodatkowej, ciekawej zawartości. Ta trafia na serwery co dwa tygodnie, generując ruch liczony w trzech milionach posiadaczy nietaniej przecież gry. Będąc już przy cenie, w Guild Wars 2 możecie zagrać zupełnie za darmo, rozpoczynając od piątku, do niedzieli. Macie plany na weekend? W takim razie już macie.

Aby cieszyć się darmowym Guild Wars 2, musicie wejście w ten link i postępować zgodnie z instrukcjami na stronie. Wszystko jest bajecznie proste – po stworzeniu konta dostaniecie możliwość pobrania tytułu na Wasze dyski twarde, aby przetestować go między 23 a 25 sierpnia. Jeśli produkcja przypadnie Wam do gustu na tyle, aby ją kupić (a powinna), na ten moment najniższą cenę za klucz aktywacyjny może pochwalić się sklep Keye.pl, kosztujący niemal 100 złotych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA