REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Sprawdźcie zwiastun „Marvel's Avengers: Dzień A”. Znamy już datę premiery gry

Targi E3 to jak co roku moc zapowiedzi rozgrzewających serca fanów gier. Tym razem oczywiście nie było inaczej, a jednym z ogłoszonych tytułów był „Marvel's Avengers: Dzień A”. Pokazano jego zwiastun i podano datę premiery.

11.06.2019
10:27
Marvel's Avengers: Dzień Ay zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Po dwóch latach od ogłoszenia projektu studia Crystal Dynamics i Square Enix odsłoniły w końcu karty. Dostaliśmy zwiastun zawierający elementy rozgrywki - całość prezentuje się nad wyraz miodnie. Wśród twórców są ci, którzy odpowiadali za „Rise of the Tomb Raider” z 2015 roku, zatem oczekiwania możemy mieć wysokie.

Tytuł ukaże się na platformach PlayStation 4, Xbox One, Stadia oraz na komputerach. Użytkownicy PlayStation 4, jeśli zdecydują się na złożenie zamówień przedpremierowych, otrzymają dostęp do wczesnych beta testów produkcji. Według zapowiedzi w grze nie uświadczymy żadnego rodzaju lootboxów oraz mikrotransakcji pay to win.

„Marvel's Avengers: Dzień A” - zwiastun:

Gra rozpoczyna się w momencie, w którym Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor odsłaniają nową siedzibę Avengers w San Francisco. Świętowanie nie trwa jednak zbyt długo, gdyż dochodzi do katastrofalnego incydentu powodującego ogromne zniszczenia. Obwiniani za tragedię Avengersi postanawiają rozwiązać grupę. Pięć lat później, gdy wszyscy superbohaterowie zostaną wyjęci spod prawa, a świat stoi przed zagrożeniem, jedyną nadzieją jest ponowne zjednoczenie najsilniejszych herosów na Ziemi.

REKLAMA

Słowem, gra nie będzie w żaden sposób powiązana z wydarzeniami z filmów, choć wprawne oko może wychwycić kilka wizualnych nawiązań. Jeżeli ktoś zatem myślał, że usłyszymy z ekranu głosy aktorów z MCU, to był w dużym błędzie. Troy Baker podłoży głos pod Bruce’a Bannera, Jeff Schine będzie Kapitanem Ameryką, Travis Willingham Thorem, Laura Bailey Czarną Wdową, a Nolan North Tonym Starkiem.

„Marvel's Avengers: Dzień A” zadebiutuje 15 maja 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA