REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

To musiało się wydarzyć. Pip-Boy 3000 z Fallouta pojawił się na zegarkach z Android Wear

Gdy zastanawiałem się, jakie aplikacje powinny pojawić się na smartwatchu z Android War, Pip-Boy 3000 z Fallouta znalazł się w pierwszej dziesiątce. Teraz marzenie każdego nerda z inteligentnym zegarkiem na nadgarstku stało się faktem, za sprawą aplikacji Wear Boy 3000.

14.10.2014
13:58
To musiało się wydarzyć. Pip-Boy 3000 z Fallouta pojawił się na zegarkach z Android Wear
REKLAMA
REKLAMA

Oczywiście motyw twórców z Impulse Soft nie zamienia inteligentnego zegarka w Pip-Boy’a z prawdziwego zdarzenia. Jego funkcjonalność jest raczej znikoma, sprowadzając się do wyświetlania godziny, daty oraz stanu naładowania baterii. To jednak w zupełności wystarczy, aby zachwycić wszystkich miłośników popularnej serii gier, rozbudzając wyobraźnię przed pojawieniem się Fallouta 4 na sklepowych półkach. Pomyślcie tylko – Bethesda wydaje grę na stacjonarne platformy wraz z jednoczesną premiera aplikacji towarzyszącej dla zegarów z systemem Android Wear – to by naprawdę było to! Sprawdzenie ekwipunku, poziomu życia czy ilości naboi zerkając na nadgarstek - w tym drzemie naprawdę duży potencjał.

wear boy 3000 1
REKLAMA

Nim jednak do końca rozbudzę swoją fantazję, czas na kubeł zimnej wody. Aplikacja Wear Boy 3000 działa jedynie na urządzeniach z systemem Android oraz Android Wear. Jeżeli jesteście posiadaczami inteligentnych zegarów Cogito, Galaxy Gear, Galaxy Gear 2, Pebble czy Sony Smartwatch 2, musicie obejść się smakiem. Jeśli zaś posiadacie urządzenie z Android Wear na pokładzie i myślicie o całkowitej zmianie jego wyglądu, ale nie przepadacie za Falloutem, zdecydowanie polecam aplikację Face for Wear. Dzięki niej będziecie mogli wybrać jeden z naprawdę wielu motywów przewodnich stworzonych zarówno z myślą o okrągłych, jak również kwadratowych i prostokątnych ekranach.

Aplikacje Face for Wear oraz Wear Boy 3000 w Google Play

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA