REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

"Bo w ryj dać mogę dać" - najlepsze bijatyki w promocji Xbox Live

Wakacyjne mordobicie czas zacząć. Tym razem wyprzedaż na Xbox Live dotyczy gier, w których można wyszkolić się w jednej sztuce, którą ceni Chuck Norris. Sztuce walki.

19.07.2013
17:27
„Bo w ryj dać mogę dać” – najlepsze bijatyki w promocji Xbox Live
REKLAMA
REKLAMA

Najwięcej radości powinny dostarczyć dwa legendarne klasyki Super Street Fighter IV: Arcade Edition i Ultimate Marvel Versus Capcom 3.
Super-Street-Fighter-IV
Pierwszy tytuł to wzbogacona wersja gier z automatów, w której pojawiło się czterech nowych wojowników: mroczny Oni, bliźniaki Yun i Yang raz Zły Ryu. Swoją drogą, kilka dni temu Capocom zapowiedział kolejne DLC dla tego tytułu, w którym wystąpią postacie ze... Street Fighter X Tekken.

Niestety premiera paki zaplanowana jest dopiero za około pół roku, więc jeszcze sobie poczekamy. Poza tym wygląda to nieco na odcinanie kuponów i dodatek wyfasowany na siłę.

Ultimate Marvel Versus Capcom 3 to również ulepszona i odmalowana wersja swojego prekursora, sławnej „trójki”. W Ultimate dokooptowano dwunastu nowych wojowników, osiem aren, filmiki, dialogi i bóg wie co jeszcze. Zmodyfikowano również rozgrywkę i wprowadzono ułatwienie dla początkujących ograniczając ilość przycisków sterowania do trzech. Dzięki za ten pomysł! Wreszcie można z piwem w jednej ręce i padem w drugiej szyć potężne combosy.

W promocyjnym zestawie mieszczono również niespodziankę dla zwolenników prawdziwego oldskula, czyli siedemnaście gier z szalonych lat 80. gdy komputery miał moc dzisiejszych kalkulatorów i kosztowały tyle co pół Poloneza FSO. Lista w linku. Są perełki i gnioty. Mniej więcej po równo.

"Devils never cry"

Koniecznie trzeba też wspomnieć o sztandarowym przeboju Capcomu, Devil May Cry w ulepszonej i wygładzonej wersji HD. Przygody Dantego znalazły do dotychczas dziesięć milionów nabywców na całym świecie a zapewne ten rekord zostanie jeszcze pobity. Swoją drogą, ktoś jeszcze pamięta początki pół-demona Dantego z 2001 roku? Stare dzieje. W paczce HD umieszczono wszystkie trzy części serii, czyli Devil May Cry, Devil May Cry 2 oraz Devil May Cry 3: Dante's Awakening - Edycja Specjalna.

Przy okazji promocji na Xbox Live wspomnę jeszcze tylko o ciekawej akcji Microsoftu, który rozdaje „za darmo” abonament do Xbox Live Gold. Jak to bywa z każdą taką akcją, „za darmo” oznacza, że trzeba wyłożyć kasę na coś innego, w tym wypadku roczny abonament do korzystania z pakietu Office. Mimo wszystko ma to sens bo za niecałej 3 stówki można mieć licencję na Office 365 Home Premium i Office 365 University i kilkanaście świetnych gier. Rzecz warta rozważenie, szczególnie dla osób, które i tak wykupują Office.

REKLAMA

A o to cała lista gier. Przypominam tylko, że akcja trwa do 22 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA