REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowy dodatek Ninja Cat and Zombie Dinosaurs - Power Pack na Wspieram.to

Wspieram.to to polski serwis crowdfundingowy typu "wszystko albo nic". Możemy na nim wspierać finansowo projekty z różnych zakresów m. in. literatury, filmu, mody, kuchni, technologii czy gier. Od niedawna możemy też przyczynić się do zrealizowania pomysłu Huberta Rutkowskiego z Krakowa, programisty, który kocha gry komputerowe. 

13.11.2013
20:28
Nowy dodatek Ninja Cat and Zombie Dinosaurs – Power Pack na Wspieram.to
REKLAMA

Hubert Rutkowski jest autorem gry Ninja Cat and Zombie Dinosaurs (wydana w maju 2013), która nie tylko bawi, ale posiada także walory edukacyjne. W skrócie: można dzięki niej nauczyć się szybszego i sprawniejszego pisania na klawiaturze. Wersja podstawowa jest udostępniona za darmo i można z niej skorzystać w każdym popularnym systemie: Windows, Linux czy MacOS.

REKLAMA

Aby zagrać w Ninja Cat and Zombie Dinosaurs kliknij tutaj.

Po zebraniu opinii dotyczących jego gry, Hubert Rutkowski postanowił ulepszyć wersję podstawową kilkoma aspektami. To wszystko możemy znaleźć w dodatku Ninja Cat and Zombie Dinosaurs - Power Pack. Pozwoli on nam m. in. cieszyć się nowym poziomem gry, dodatkowym dinozaurem, lepiej zobrazowanymi statystykami i kilkoma wersjami językowymi (od child do porno).

Jeśli chcecie wesprzeć dodatek i co więcej - otrzymać go, wystarczy, że wpłacicie 15 zł, które zostaną przeznaczone na wydanie gry oraz wynagrodzenia dla jej autora. Oprócz dodatku dostaniecie również  jedną, wybraną przez was, pełną wersję gry Artifex Mundi.

REKLAMA

Więcej o pomyśle, Hubercie Rutkowskim i  sposobach dofinansowania dodatku znajdziecie tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA