REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Facebook Messenger radykalnie się zmienia. Tak będzie wyglądał nowy główny ekran

Chociaż z Facebooka nie korzystam od dłuższego czasu, Facebook Messenger pozostaje moim podstawowym narzędziem komunikacji ze znajomymi. Zuckerberg postanowił to zepsuć.

17.06.2016
10:36
Facebook Messenger lada moment ulegnie wielkiej zmianie
REKLAMA
REKLAMA

Messenger to najlepsze, co spotkało Facebooka. Osobna aplikacja, która skupia się tylko i wyłącznie na kontakcie ze znajomymi, bez całego tego balastu platformy społecznościowej - nie wyobrażam sobie życia bez tej aplikacji.

Największą zaletą Messengera jest jego odcięcie od Facebooka. Nie mamy tutaj żadnych gier, przypomnień o urodzinach, zaproszeń do aplikacji, grupowych wydarzeń ani zdjęć z wakacji osób, które widzieliśmy może ze 2 razy w życiu. Czysty komunikator, z którego dobrze się korzysta.

Niestety, Facebook Messenger doczeka się okropnych zmian.

Te dotkną główny ekran aplikacji. Dzisiaj mamy na nim listę naszych kontaktów. Ta już niebawem może się zamienić na społecznościowy hub, w którym zobaczymy nie tylko naszych ulubionych znajomych. Przestrzeń zostanie „zaśmiecona” informacjami o urodzinach oraz tym, który z naszych bliskich jest właśnie aktywny.

REKLAMA

facebook messengerDla mnie to kolejna z negatywnych zmian, jakie od dłuższego czasu przetaczają się przez platformę społecznościową Zuckerberga. Facebook Messenger był dobry, ponieważ został odcięty od całego balastu i nadmiaru informacji. Niestety, trend zaczyna się odwracać.

Zmiana ekranu głównego w aplikacji Facebook Messenger będzie się dokonywać falami. Niewykluczone, że w momencie czytania tego tekstu wasza aplikacja już zdobyła nowy wygląd.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA