REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowy Thief za 30 PLN! Na Muve.pl rozdają skrytobójców za pół darmo

Świetna gra, teraz w świetnej cenie. Raptem kilka dni temu pisałem, jak bardzo boję się o sprzedażowe sukcesy gier takich jak Thief czy nadchodzące Alien Isolation. Powdód? Brak trybu dla wielu graczy, który dzisiaj jest w cenie. Zdaje się, że wyprzedaż najnowszych przygód Garreta jest potwierdzeniem moich strachów. Mimo tego – zawsze trzeba się cieszyć, kiedy Polscy gracze dostają świetną promocję.

31.08.2014
12:00
Nowy Thief za 30 PLN! Na Muve.pl rozdają skrytobójców za pół darmo
REKLAMA
REKLAMA

Thief to udany powrót do świata żywych nieco zakurzonej marki. Co prawda jestem z tych, którzy uważali, że producenci traktują gracza w swojej produkcji jak idiotę, mimo tego z nowymi przygodami Garreta bawiłem się doskonale. Większy stopień udogodnień był moją belką w oku, ale ta nie powinna bardzo doskwierać wymagającym, komputerowym graczom przy cenie 30 złotych od kopii. Thief jest naprawdę dobrą grą, która powala warstwą wizualną oraz gęstym jak smoła klimatem. Miłośnicy przemykania od cienia do cienia powinni być w raju.

thief port

Organizując czwarty dzień Latobrania, w Muve.pl  pomyśleli również o komputerowych ortodoksach. Od teraz Thief Antologia to wydatek mniejszy niż duża paczka chipsów. Warto? Jeszcze się pytacie?! Pierwsze odsłony serii to prawdziwe wyzwanie dla komputerowych graczy, które są przy okazji zaskakująco straszne. Możecie się śmiać, ale do pewnych lokacji ze starszych Thiefów pochodziłem jak do Silent Hilla albo Resident Evil. Później okazało się, że nie tylko ja.

Będąc przy klasykach, zastanawiam się nad kupnem Dooma 3 za nieco ponad 6 złotych. Mam bardzo miłe wspomnienia z tym tytułem. To właśnie strzelanina na Marsie przyprawiła mnie o graficzny opad szczęki. Kiedy uruchomiłem ją po raz pierwszy na własnym komputerze, długo nie mogłem się pozbierać. O podobny szok przyprawił mnie już tylko pierwszy Far Cry oraz Crysis. Cofając się jeszcze bardziej, Doom Classic Complete kupicie za 9 złotych bez kilku groszy.

REKLAMA
rising storm 5

Od siebie muszę polecić Rising Storm w cenie 15 złotych. Tak wymagającego, czerpiącego pełnymi garściami z pierwszych odsłon Medal of Honor oraz Call of Duty sieciowego shootera nie znajdziecie nigdzie indziej. Resident Evil 6 możecie sobie niestety podarować – najnowsza odsłona okazała się być rozczarowaniem na całej linii, natomiast jej największy atut to możliwość ogrania tytułu w trybie kooperacji ze znajomym. Na sam koniec warto pochylić się nad Aliens Colonial Marines za 20 złotych. Chociaż produkcja rozczarowała, a sami twórcy manipulowali materiałami reklamowymi, nastawiona na akcję gra może być dobrą przystawką przed nadchodzącym Alien Isolation.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA