REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Dzisiaj premiera Titanfall! Robimy przegląd recenzji oraz sprawdzamy, gdzie grę kupić najtaniej

Titanfall to jedna z najgłośniejszych nowych marek 2014 roku. Sieciowa strzelanina rozbudza zmysły wszystkich graczy. Kiedy po policzkach posiadaczy PlayStation 4 ciekną łzy zazdrości, posiadacze komputerów osobistych oraz konsol Microsoftu od dzisiaj mogą zagrywać się w najnowsze dzieło studia Respawn. Pierwsze recenzje pojawiły się już w Internecie. Naprawdę było na co czekać?

11.03.2014
13:24
Dzisiaj premiera Titanfall Gdzie kupić grę najtaniej?
REKLAMA
REKLAMA

Okazuje się, że zdecydowanie tak. Titanfall dostał od zachodnich redakcji noty, o których może tylko pomarzyć każdy producent i wydawca. Polygon wystawił grze solidną dziewiątkę, zwracając uwagę na niezwykle intensywną akcję, nieustanne poczucie zagrożenia oraz wieloaspektowość zmagań. Gamespot przyznał grze EA dokładnie taką samą notę, zwracając uwagę na to, że Titanfall redefiniuje to, co nazywany wymagającą sieciową strzelaniną. Zdaniem recenzenta omawiany tytuł to wyraźny krok do przodu dla całego gatunku, całkowicie wyjątkowy ze względu na niezwykle oryginalne składowe. Redaktor serwisu Joystiq rozpływa się nad balansem rozgrywki i tym, że w Titanfall zawsze jest coś do zrobienia. Ogromne maszyny nie sprawiają, że stajesz się niepokonany, lecz zamieniają większą mobilność na większą siłę ognia. Recenzent wskazuje również na ważną rolę sterowanych komputerowo przeciwników, za sprawą których gra zawsze jest niezwykle dynamiczna, pomimo ograniczeń do 12 graczy na arenie.

Na ten moment Titanfall posiada 87 punktów w 100-puntkowej skali agregatora ocen Meytacritic. Mówimy o wersji na Xboksa One. Co zaskakujące, ocena wystawiona przez samych użytkowników jest już znacząco niższa. Te 4,3 punktu na 10 możliwych niezwykle mocno rozjeżdża się z tym, co o grze sądzą profesjonalni recenzenci. Rozumiem, że za część z tak niskich ocen mogą odpowiadać gracze, którzy sympatyzują z marką Sony, lecz to oczywiście nie wszyscy. Internauci narzekają na brak kampanii dla jednego gracza, spadek klatek na sekundę, zaskakująco słabą warstwę wizualną oraz absurdalny system doboru graczy, który sprawia, że stające naprzeciwko siebie drużyny są całkowicie źle zbalansowane.

Daliście się przekonać? Jeżeli zamierzacie kupić najnowszą grę EA, warto sprawdzić, gdzie musicie za nią zapłacić najmniej. Najpierw zajmijmy się edycją na komputery osobiste. Za pomocą oficjalnej platformy dystrybucji cyfrowej od EA – Origin, nabędziecie ten tytuł za 149 złotych. Dzięki Fabryce Kluczy ten sam kod do aktywacji w Origin nabędziecie o ponad 20 PLN taniej, bo za 123 złote i 90 groszy. Jeżeli macie ochotę na wersję pudełkową, tutaj mamy dwójkę liderów. W sklepie 3Kropki.pl dostaniecie Titanfall za 124 złote i 89 groszy. Niestety, do ceny trzeba doliczyć „dychę” za wysyłkę. Tę za darmo ma Muve.pl, oferując tytuł za 135 złotych bez 10 groszy. W ostatecznym rozrachunku wychodzi nam to samo i to już w Waszej kwestii leży, komu chcecie dać zarobić. No chyba, że zależy Wam na plakacie, oferowanym gratis przez Muve.pl.

REKLAMA

W przypadku wersji na konsolę Xbox One tytuł nabędziecie za około 240 PLN. Mniej więcej tyle za produkcję na najnowszą konsolę Microsoftu chce sklep GOL oraz Merlin.pl. Znacznie taniej tytuł nabędą posiadacze poczciwego, oficjalnie wspieranego w Polsce Xboksa 360. Bez trudu nabędziecie ten tytuł za mniej niż 200 PLN, co pokazuje przykład sklepu 3Kropki.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA