REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Radujecie się gracze, radujcie się miłośnicy „Pamiętników z wakacji’! Nowa, lepsza ipla ląduje na sprzętach Sony

Korzystając z dotychczasowej aplikacji na PlayStation 3, nie raz i nie dwa mieliści w związku z tym tuuuurdne spraaawy (wokal z czołówki programu). Sytuacja uległa jednak zmianie, od dzisiaj nie musimy zadawać sobie pytania „Dlaczego Ja?”. Nowa Ipla jest szybsza, bogatsza i po prostu lepsza.

21.02.2013
20:49
Radujecie się gracze, radujcie się miłośnicy „Pamiętników z wakacji’! Nowa, lepsza ipla ląduje na sprzętach Sony
REKLAMA
REKLAMA

Problem z Iplą na PS3 był taki, że szybkość dodawania nowej zawartości była tak błyskawiczna, jak prace nad Duke Nukem Forever. Z poziomu konsoli nie mogliśmy obejrzeć pasjonujących rozterek miłosnych Dariusza czy konsumpcji mięsnego jeża, a przynajmniej nie w czasie, żeby później brylować wśród towarzystwa. Twórcy aplikacji chwalą się jednak, że nowa Ipla to przede wszystkim „dostęp do aktualnej bazy wideo”. Brawo, ale ja się pytam, dlaczego dopiero teraz?! Mięsny jeż już dawno wystygł…

REKLAMA

Mimo wszystko, w końcu użytkownicy PS3 będą mieli dostęp do najnowszej bazy materiałów VOD. Nie jest to takie oczywiste, ponieważ takiej możliwości brakuje chociażby w aplikacji tej platformy na Windows 8, gdzie możemy korzystać jedynie z darmowego contentu. Jedyną opcją, na którą możemy wydać tam pieniądze, jest wyłączenie reklam. Swoją drogą, nie są one tak irytujące, 20 – 30 sekund w porównaniu do konkurencji to jak z bicza strzelił.

Nie zapominajmy, że z poziomu PlayStation 3 w końcu będziemy mogli na bieżąco śledzić premiery kolejnych odcinków naszych ulubionych seriali i programów. Te z kolei to nie tylko budżetowe, paradokumentalne produkcje z drewnianą grą aktorską, ale również masa kabaretów, programów publicystycznych, reportaży czy bajek. Nie pozostaje rzecz nic innego, jak to, co chciałoby się napisać już dawno: W końcu! 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA