REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Rambo The Videogame jest tak niechciane, że wylądowało na Grouponie. Kupione!

Jak pozbyć się zalegających na magazynie sprzętów, jednocześnie dając złudne poczucie klientowi, że dobił udanego targu? Zaoferować je „w rewelacyjnej cenie” na Grouponie, oczywiście. Z Rambo The Videogame problem jest taki, że tytuł świętuje dzisiaj swój debiut. Mimo tego, jeden ze sprzedawców detalicznych już teraz spisał go na straty, wrzucając pudełka z grą na popularny serwis sprzedażowy.

21.02.2014
14:02
Rambo The Videogame jest tak niechciane, że wylądowało na Grouponie. Kupione!
REKLAMA
REKLAMA

Dlaczego Rambo: The Videogame jest aż tak słabe? Nie mogę Wam tego napisać z własnego doświadczenia, zamówiony przeze mnie egzemplarz dopiero jedzie w moim kierunku. Tak, zgadza się. Zdecydowałem się za zakup tej szmiry, podobnie jak debiutującego Earth Defense Force 2025. Nic nie poradzę na to, że po prostu kocham gry słabe, brzydkie, paskudne, niedopracowane i będące obrazą dla ludzi i natury. Gry klasy B, a może nawet C,D i Z mają swoje miejsce na moim „regale wstydu” i niezmiernie cieszy mnie, że już niebawem, już lada moment Rambo The Videogame dołączy do tego zacnego, wysoce selektywnego grona.

Póki co, zapraszam wszystkich do obejrzenia premierowego zwiastuna, umieszczonego powyżej. Musicie przyznać – pierwsze trzydzieści sekund nie wygląda tak tragicznie, jak cała reszta. Klimatyczny fragment lasu, zaawansowane cieniowanie, gęsty niczym smoła klimat. No i pojawia się ON. Rambo. Od tego momentu materiał filmowy pikuje jedynie w dół, dumnie obnosząc się z wybuchami pamiętającymi erę PlayStation 2 oraz modelem postaci protagonisty, od którego bije „zabijcie mnie proszę, ukróćcie moje cierpienia”. Helikoptery! Noże! Łuki! Granaty! Więcej noży! Coś niesamowitego.

Gdyby tego było mało, pierwszych 200 groupowych szczęśliwców otrzyma figurkę samego Rambo, dołączaną do zestawu w przypadku zamówienia przedpremierowego. Figurka jest tej samej jakości, co sama gra, więc już nie mogę się doczekać, aby zamontować ją w swoim samochodzie. Chociaż nie skorzystałem z oferty Groupona, a innego sklepu - zakup życia, aż chce się napisać, z uśmiechem od ucha do ucha. Na ten moment Rambo: The Videogame za pomocą popularnej witryny zakupił jeden szaleniec, któremu z chęcią przybiłbym piątkę oraz złożył serdeczne gratulacje.

REKLAMA
rambo the videogame 1

Rambo: The Videogame można nabyć za pomocą Groupona w cenie 95 złotych w wersji na komputery osobiste oraz 143 złotych w wersji na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Jeżeli z jakiegoś powodu wciąż zastanawiacie się nad kupnem, dajcie nam kilka chwil na recenzję, która pojawi się niebawem. Dobry ruch, GameDot.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA