REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Rayman powraca! Niestety, tylko na mobilne urządzenia, ale za to całkowicie za darmo

Rayman to jedna z najbardziej wyrazistych postaci w historii gier platformowych. Ubisoft wciąż wstrzymuje się z kolejną „wielką” odsłoną przygód tego bohatera, oferując nam darmową produkcję naszpikowaną mikro-transakcjami – Rayman Adventures.

04.12.2015
16:55
Rayman powraca! Tylko mobile, ale za to całkowicie za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Rayman Adventures chce być wszystkim tym, za co polubiliśmy poprzednie świetne odsłony mobilnej pod-serii. Kolorowe, dynamiczne Fiesta Run do teraz zabiera przestrzeń w pamięci mojego smartfona i wracam do tej aplikacji cyklicznie. Niestety, Rayman Adventures raczej tyle nie wytrzyma. Chociaż program jest darmowy, to wszechobecne mikro-transakcje mogą odstraszać bardziej wymagających klientów, którzy nie boją się wydać kilku złotych. Tak, piszę tutaj o sobie.

Rayman Adventures oferuje większą swobodę w poruszaniu się, co skutkuje bardziej skomplikowanymi poziomami.

To bardzo ciekawa, bardzo miła odmiana. Chociaż bohater wciąż porusza się samoistnie, od teraz możemy nadawać mu kierunek. Dochodzi do tego klasyczny wachlarz ruchów, takich jak skok i cios. Dodajcie do tego kolorowe lokacje i piękną grafikę 2D, a wychodzi nam bardzo ciekawa platformówka, dla młodszych i starszych odbiorców.

REKLAMA

Ubisoft bardzo zdecydowanie zachęca do dokonywania mikro-transakcji. Chociaż te w wydaniu Rayman Adventures nie wydają się aż tak inwazyjne, to naprawdę nie obraziłbym się na pełną, płatną wersję. Świetne gry platformowe od Ubi bez wątpienia są warte tych kilku złotych.

Rayman Adventures pobierzesz korzystając z poniższego odsyłacza:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA