REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. Muzyka
  4. Mobile /

Muzyka Czesława Mozila promuje nową, polską grę na iPhone’a oraz iPada

Słyszeliście o Red Game Without a Great Name? Na pewno słyszeliście „Maszynę Do Swierkania” Czesława Mozila, która towarzyszy zmaganiom mechanicznego ptaka na oficjalnym zwiastunie aplikacji.

10.07.2015
19:59
Muzyka Czesława Mozila promuje polską grę na iPhone’a
REKLAMA

Za Red Game Without a Great Name odpowiada zlokalizowane w Polsce studio iFun4all. Twórcy mobilnej produkcji przedstawiają się jako grupa niezależnych producentów z Krakowa, natomiast Red Game jest ich pierwszym komercyjnym projektem. O swoim dziele piszą następująco:

REKLAMA

Wyobraźcie sobie nieprzyjazny, Steampunkowy świat, gdzie komunikacja długodystansowa ograniczona jest do usług pocztowych. Każda wyprawa stanowi nie lada zagrożenie dla posłańca. Z tego też powodu wynaleziono mechanicznego ptaka. To dzielne stworzenie dostarczy waszą sekretną wiadomość do najdalszych zakątków świata. Czy pomożecie mu wypełnić jego obowiązki?

Red Game Without a Great Name to dwuwymiarowa, logiczna gra zręcznościowa (…). Waszym celem jest dostarczenie listu do klatki odbiorcy, a właściwie do 60 klatek, tyle bowiem poziomów znajduje się w  grze. Nie jest to łatwa robota – będziecie musieli stawić czoła przeróżnym pułapkom, w tym: unikać drutów kolczastych, kolców, czy łopat wiatraków.

Być może nigdy byśmy nie usłyszeli o Red Game Without a Great Name, gdyby nie ciekawa forma promocji.

Na potrzeby zwiastuna przedstawiającego grę w akcji, iFun4all wykorzystało muzykę znanego i niezwykle popularnego w naszym kraju Czesława Mozila. Jego „Maszynka do Swierkania” towarzyszy przygodom metalowego ptaka, co możecie zobaczyć i usłyszeć na poniższym zwiastunie. Ku mojemu zdumieniu utwór zadziwiająco dobrze pasuje do aplikacji, która budzi skojarzenia z Badland oraz Limbo.

REKLAMA

Red Game Without a Great Name zadebiutuje „wkrótce”. Nie znamy jednak ani dokładnej daty, ani tym bardziej ceny aplikacji. Gra trafi do iTunes App Store, skąd będą ją mogli pobrać posiadacze iPhone’ów oraz iPadów. Wciąż nie wiadomo, co z wersją dla Androida oraz popularnego w Polsce Windows Phone’a.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA