REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Resident Evil Revelations - pobierz bezpłatne demo, kup w najniższej cenie

Wszystkim, dla których Resident Evil 6 okazał się słusznym rozczarowaniem i najbardziej tragiczną odsłoną w serii, przynosimy ratunek i pociechę. Revelations wylądowało na Steam. Już teraz można pobrać bezpłatne demo oraz złożyć zamówienie przedpremierowe.

15.05.2013
17:46
Resident Evil Revelations  – pobierz bezpłatne demo, kup w najniższej cenie
REKLAMA
REKLAMA
resident evil revelations 2

Te z kolei składać warto, bo wraz z większą ilością pre-orderów Steam udostępni większą ilość dodatków w ręce graczy. Póki co klienci zapełnili skarbiec Valve na tyle, aby odblokować pierwszy z trzech możliwych bonusów – cyfrowy artbook oraz ścieżkę dźwiękową. Przed nimi darmowa kopia Lost Planet oraz season pass, umożliwiający bezpłatne pobranie wszystkich DLC do Revelations, które tylko się ukażą. Co jak co, ale takie bonusy to naprawdę gra warta świeczki. Od siebie polecam zwłaszcza Lost Planet: Extreme Condition, które, pomimo braku jakiejkolwiek fabuły i wymogu użycia mózgu, wciąż jest doskonałą grą akcji.

Niestety, cena oferowana przez Steam jest póki co daleka od atrakcyjnej. Za zamówienie przedpremierowe platforma cyfrowej dystrybucji od Valve chce ponad 160 złotych. Z tego powodu polecamy alternatywę w postaci zakupienia samego kodu aktywacyjnego, znajdującego się w ofercie Keye.pl, za 90 złotych bez 10 groszy. To aktualnie najtańsza cena polskiego pośrednika kluczy. Po dokonaniu zakupu kodu, można go aktywować na platformie Steam i stamtąd ściągnąć pełną, oryginalną wersję gry.

REKLAMA
resident evil revelations 1

Czym jest Resident Evil: Revelations? To spin-off serii, który ukazał się pierwotnie na Nintendo 3DS. Gra okazała się być tym, czego oczekują fani zombie, w przeciwieństwie do rozczarowującego Resident Evil 6. Zbierający pochlebne recenzje Capcom poszedł za ciosem i postanowił z Revelations utworzyć tytuł duży, odpowiedni do sprzedaży na komputery oraz konsole stacjonarne. Co od razu rzuca się w oczy? W zestawieniu platform wciąż brakuje Vity, co jest najlepszym potwierdzeniem tego, w jak słabej kondycji znajduje się aktualnie najnowszy handheld Sony. Jeżeli chcecie na własnej skórze przekonać się, jak powinien wyglądać Resident Evil z prawdziwego zdarzenia, bezpłatne demo możecie pobrać Z TEGO MIEJSCA.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA