REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Riptide GP: Renegade, najlepsza arcade’owa gra wyścigowa, już na Androidzie oraz iOS

Na mobilnych platformach nie brakuje gier wyścigowych. Jednak mało która z nich jest tak grywalna i tak przyjemna, jak Riptide GP: Renegade.

26.08.2016
9:10
Riptide GP: Renegade już na Androidzie oraz iOS! Linki
REKLAMA
REKLAMA

Dotychczas w Riptide GP: Renegade mogliśmy zagrać jedynie na komputerach, konsolach oraz sprzęcie nVidia Shield. Okres wyłączności dla producenta kart graficznych nareszcie się zakończył, a rewelacyjną grą wyścigową mogą się raczyć posiadacze systemów Android oraz iOS.

Dlaczego warto zainteresować się Riptide GP: Renegade?

Ponieważ to zręcznościowa produkcja w starym stylu, jakich dzisiaj się już nie produkuje. Nowe Riptide bierze to, co najlepsze z produkcji na automaty, mieszcząc świetną grafikę, dobre sterowanie i niezwykle efektowną rozgrywkę w ekranie mobilnego urządzenia.

REKLAMA

Trzeba podkreślić, że Riptide GP: Renegade nie jest darmowe. Wydawca tego tytułu życzy sobie 3 dolary. Jeżeli jednak wychowałeś się na tak zwanych „arcade’ach”, a w dzieciństwie ścigałeś się motorówkami i biłeś rekordy w WipeOucie, gra będzie strzałem w dziesiątkę. Riptide GP: Renegade zbiera świetne oceny.

Moja kopia na iPhone’a już się pobiera i naprawdę nie mogę się doczekać pierwszego okrążenia na wodnych skuterach. Miła odmiana od Forzy Motorsport, nowego Dirta czy Project CARS.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA