REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. YouTube

Tak brzmi polska Leia Organa w Star Wars: Battlefront II. Gracze na PC będą zdani na dubbing

Leia Organa z gry Star Wars: Battlefront II przemówi głosem Anny Dereszowskiej. Warto już teraz zapoznać się z fragmentami jej kwestii, ponieważ gracze na PC będą zdani na polski dubbing.

26.10.2017
14:15
Tak brzmi Leia Organa (Anna Dereszowska) w Star Wars: Battlefront II
REKLAMA
REKLAMA

Czytelnikom Spider’s Web raczej nie trzeba przedstawiać Anny Dereszowskiej. Aktorka jest znana szerszej publiczności z polskich seriali takich jak Złotopolscy, Barwy Szczęścia, Prawo Agaty czy Przyjaciółki. Poza pracą na planie, Dereszowska rozwija swój warsztat sceniczny w Studio Buffalo, a także odpowiada za wiele słuchowisk oraz audiobooków.

Anna Dereszowska już od kilku lat jest blisko związana z polską branżą gier.

Aktorka użyczała swojego głosu w takich produkcjach jak LittleBIGPlanet2 oraz Syberia 3. Miłośnicy komiksów mogą kojarzyć Dereszowską jako Marię Hill z filmowych Avengersów. Pojawiła się też w każdej odsłonie kinowego hitu, a także filmowym Kapitanie Ameryce.

Teraz Anna Dereszowska powraca do świata geeków i nerdów, jako księżniczka (a później generał) Leia Organa. Z tej okazji PlayStation Polska we współpracy z EA Polska przygotowało odpowiedni materiał, na którym można usłyszeć, jak wypada aktorka. Polska gwiazda przyznaje, że ma zamiar zagrać w Star Wars: Battlefront II, a ja trzymam ją za słowo i z chęcią zobaczę jakiś live-stream:

Gracze na PC planujący nabyć Star Wars: Battlefront II będą zdani na polski dubbing.

Tak donosi mój redakcyjny kolega Piotr Grabiec, który dosłownie poci się Gwiezdnymi wojnami. Według największego nerda w redakcji Spider’s Web sprawa z komputerową edycją Star Wars: Battlefront II nie wygląda różowo. Oczywiście, o ile planowaliście grać na komputerze po angielsku, jak Pan Bóg przykazał:

REKLAMA

Na konsolach gracze mogą sobie wybrać język angielski, ale w przypadku Battlefront 2 na PC - co zresztą jest częstą praktyką wydawców gier na blaszaki - w Origin ma być dostępna tylko polska wersja językowa. Gry w Polsce bywają tańsze niż za granicą i w ten sposób wydawcy bronią się przed skupowaniem polskich kluczy przez mieszkańców innych państw. Jeśli ktoś chce grać po angielsku to musi kupić zagraniczny klucz i... zrezygnować nie tylko z polskich głosów, ale też napisów - mówi Grabiec.

Polska premiera Star Wars: Battlefront II została zaplanowana na 17 listopada 2017 roku. Gra pojawi się na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz Windows PC.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA