REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Pamiętasz MDK? Spore pudełko z niezapomnianymi grami na Steam

Na Steamie rozpoczęła się tygodniowa wyprzedaż dla wiarusów, którym starożytne MDK i Sacrifice nie straszne. Po co iść do muzeum skoro takie wspaniałe zabytki są w zasięgu ręki? To znaczy... myszki.

14.08.2013
17:58
Pamiętasz MDK? Spore pudełko z niezapomnianymi grami na Steam
REKLAMA

jimEarthworm Jim to bardzo nietypowa dżdżownica ze studia Shiny Entertainment.

REKLAMA

Oferta dotyczy gier amerykańskiego producenta i wydawcy – Interplay, znanego głównie z napromieniowanej serii Fallout, a jako wydawcy, przesławnego Baldur's Gate. Pakiet tygodniowy (ważny do 19 sierpnia) zawiera kilka mocnych, historycznych tytułów.

Poza MDK, czyli szalonych przygód Kurta Hectica, któremu niedawno stuknęło trzynaście lat, w paczce znalazła się szalona dżdżownica, Earthworm Jim. W moim osobistym rankingu ten szybki robak znajduje się bardzo blisko Super Froga.

Mówiąc krótko, to wciąż świetna platformówka, do tego w zestawie wszystkich trzech gier (Earthworm Jim 1,2 oraz Earthworm 3D). Swoją drogą to nadal stosunkowo nowa giera bo ma „zaledwie” cztery lata.

Kto grał w Kingpina?

Pierwsza gra z tej serii, z połowy lat 90. ubiegłego wieku nie miała dobrej prasy. Wydany cztery lata później sequel, pt. Kingpin: Life of Crime, był już lepszy, ale po czternastu latach od premiery ten brutalny FPS wygląda bardzo blado. Czas mocno go naruszył. Cena? Cztery dolary. To za dużo.

Pozostałe perełki poniżej. Co prawda większość z tych gier była już na GOGu i w kilku innych konfiguracjach wyprzedaży, ale nie wszystkie. Warto choćby przyjrzeć się logicznej platformówce Death and Fly, stosunkowo mało znanej a naprawdę przyjemnej dla oka i mózgożernej. To absolutna wisienka na torcie.

REKLAMA

A oto pełna lista radości:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA