REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Steam Gifts - sposób na darmowe gry

Lubimy promocje na gry, szczególnie te tak atrakcyjne jak na przykład wciąż jeszcze trwająca świąteczna wyprzedaż na Steamie. Ale chyba każdy jeszcze bardziej lubi dostawać gry za darmo. I to całkowicie legalnie, nie korzystając z torrentów czy ze stron o gryzoniach. Okazuje się, że jest na to całkiem niezły sposób. 

30.12.2013
20:08
Steam Gifts – sposób na darmowe gry
REKLAMA

Zapewne wielu z was słyszało już o Steam Gifts, czyli platformie, która umożliwia nam pozyskanie kluczy Steam na rozmaite tytuły i to bez jakichkolwiek opłat i ukrytych kruczków. Założę się jednak, że znajdzie się całkiem sporo grupa osób, które nie miały o tym pojęcia. Tych drugich chyba nie trzeba specjalnie zachęcać do zapoznania się z tematem, tych pierwszych być może zainteresuje bardzo atrakcyjna propozycja oferta producentów gry "Dwarfs".

REKLAMA

Bez przydługich wyjaśnień - za pośrednictwem Steam Gifts użytkownicy rozdają gry innym użytkowników. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz portal o grach i chcesz się w ten sposób nieco wypromować, czy robisz to po prostu ze szczodrości i dobroci serca - swoje klucze możesz po prostu komuś oddać. Gra wystawiana jest na stronę internetową, a wszyscy zainteresowani mogą ubiegać się o jej przyznanie. Wystarczy zgłosić chęć posiadania danego tytułu i poczekać do upływu wyznaczonego czasu. Wtedy to następuje losowanie i szczęśliwiec - lub szczęśliwcy, jeśli dostępnych było więcej kluczy - może cieszyć się z nowej gry.

dwarfs steam gifts
REKLAMA

Przed próbą wzięcia udziału w losowaniu, warto zapoznać się z regulaminem, który dość klarownie wyjaśnia wszystkie niuanse. Na uwadze należy mieć na przykład konieczność posiadania określonej liczby punktów na swoim koncie, czy zakaz oddania bądź odsprzedania wylosowanej przez nas gry.

Z okazji sprzedania 250 000 kopii "Dwarfs", producenci udostępnili aż 10000 kluczy tego tytułu. To gra zręcznościowa, w której wcielamy się w zarządcę krasnoludzkiej kopalni, a do naszych zadań należy między innymi kierowanie wydobyciem surowców, walka z przeciwnikami i stawianie czoła żywiołom. Oferta ważna jest do 31 grudnia i w chwili, kiedy piszę te słowa chęć otrzymania tego tytułu wyraziło już prawie dwadzieścia tysięcy osób. Sporo, choć przy takiej liczbie kluczy wciąż macie sporą szansę na zostanie wylosowanym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA