REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

W końcu konkret od cdp.pl – świetna promocja na S.TA.L.K.E.R.-a, Metro 2033 i Neuroshimę

Mocna kontrreakcja na potknięcie konkurencji to jedno, ciągłe sprzedawanie Wiedźmina i gier Indie to drugie. Cdp.pl w końcu wraca do formy, swoją nową promocją ciesząc fanów post-apokaliptycznych klimatów.

24.04.2013
13:00
W końcu konkret od cdp.pl – świetna promocja na S.TA.L.K.E.R.-a, Metro 2033 i Neuroshimę
REKLAMA
REKLAMA

Co tym razem poszło pod młotek? Zacznijmy od gry S.T.A.L.K.E.R: Czyste Niebo, która klimatem wbija w krzesło. Nie zgadzam się z opinią jednego z naszych czytelników – to nie Call of Duty, ale właśnie ta gra przedstawiła lokacje w Czarnobylu w sposób najbardziej spektakularny z możliwych, powodując jednocześnie, że dostawałem gęsiej skórki. Ta pierwszoosobowa strzelanina z elementami cRPG powala wykreowanym światem, dojmującym nastrojem i nieustannym poczuciem niebezpieczeństwa, czy to ze strony innych ludzi, czy też czegoś znacznie gorszego. Cena? Marne 7 złotych. Taka stawka za wiele, naprawdę wiele godzin rozgrywki na zadowalająco wysokim poziomie? Brać, nie marudzić!

Drugą z gier jest Metro 2033, również pierwszoosobowa strzelanina, oparta na całkiem zjadliwej książce Dimitra Głuchowskiego o tym samym tytule. Powieść zauroczyła mnie gęstym jak smoła klimatem, dusznościami moskiewskiego metra po wojnie atomowej, ciemnością, w której chowa się czyste zło i powierzchnią, nieodwracalnie zdewastowaną przez ludzką głupotę. Chociaż gra jest znacznie bardziej nastawiona na akcję, to naprawdę solidny tytuł, który za 10 złotych można kupić bez żadnych wyrzutów sumienia, w poczuciu dobrze zainwestowanych oszczędności.

met3
REKLAMA

Promocją cdp.pl są również objęte książkowe podręczniki do gry RPG Neuroshima. Na każdą z pozycji przypada 50-procentowy upust. Jeżeli chcecie wypróbować swoje siły w grach wyobraźni, zamykając się na parę dni z kumplami w ciemnej piwnicy, ze świeczkami, kartami postaci i kostkami do gry, macie ku temu bardzo dogodną możliwość. Warto dodać, że Neuroshima to znany za granicą produkt polski, o wysokiej jakości i jeszcze większym uznaniu.

Cdp.pl w końcu dołożyło do pieca. Ich najnowsza oferta trafia idealnie w moje gusta. Problem jest tylko jeden – na papierowe RPG po prostu nie mam czasu, natomiast wyżej wymienione gry ukończyłem już dawno temu. Jeżeli jednak nie mieliście styczności ze S.T.A.L.K.E.R.-em ani Metro, naprawdę warto. Za 16 złotych macie zabawy po pachy. Oczywiście o ile zabawą można nazwać wałęsanie się po świecie, w którym radioaktywne promieniowanie jest twoim najmniejszym zmartwieniem. Oferta silnie ograniczona czasowo!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA