REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Szacun Tropików to najlepsza kampania społeczna jaka zawitała na Allegro

Są internetowe kampanie oraz są internetowe KAMPANIE. Skryta pod marką Brawurex oraz kremem do opalania Szacun Tropików akcja to jedno z najciekawszych i najbardziej pomysłowych przedsięwzięć, jakie widziałem w polskim Internecie. Ktoś tutaj powinien dostać awans.

10.08.2014
14:49
Szacun Tropików to najlepsza kampania społeczna jaka zawitała na Allegro
REKLAMA
REKLAMA

-Szacun Tropików? Hahaha, naprawdę chciałbym to mieć. No ale bez przesady, 150 złotych?” Przeglądając ofertę firmy Brawurex byłem pod wrażeniem, jak umiejętnie można próbować sprzedać produkt o niezwykle zawyżonej cenie. Widząc, że trzech użytkowników Allegro już kupiło Szacun Tropików, odpowiednie, humorystyczne podejście zdaje się przynosić rezultaty. Schodząc coraz niżej i niżej przy infografice zaczynałem dostrzegać jednak pewne „ale”. Na świecie nie brakuje osób, które są w stanie wytoczyć proces o każde, najdrobniejsze przekłamanie w ofercie, tych z kolei w aukcji firmy Brawurex była cała masa. Kiedy dojechałem już do niemal samego końca opisu oferty i chciałem zobaczyć, kto taki kupił krem do opalania Szacun Tropików – BUM. Zobaczcie zresztą sami.

REKLAMA

Kapitalna, ze wszystkich miar pomysłowa, inteligentna akcja. Początkowa dawka humoru błyskawicznie odchodzi w niepamięć na skutek zakończenia, które może być tragiczne. Zderzenie ze sobą lekkiego oraz poważnego tonu zapada w pamięć, pozostając w niej na długo. Akcja ma przy okazji niezwykle silny wymiar wiralowy. Ludzie podają sobie linka, o co zresztą chodzi jej organizatorom i do czego sam naprawdę zachęcam. Nie tylko ze względu na aktualne, wakacyjne przesłanie, ale również pomysłową formę. Fundacja Integracja strzeliła tą kampanią w dziesiątkę, z kolei mnie cieszy, że tacy giganci polskiego Internetu jak Allegro są otwarci na tego typu współpracę.

Jakie są cele fundacji Integracja? Zacne. Od 20 lat jej członkowie wspomagają niepełnosprawnych w zdobywaniu pracy na polskim, niełatwym przecież rynku. Fundacja stworzona przez Piotra Pawłowskiego ma na swoim koncie szereg nagród i wyróżnień, nie tylko polskich, ale i zagranicznych. Jeżeli chcecie ją wspomóc, tutaj znajdziecie więcej szczegółów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA