REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

„Tajemnicza wyprzedaż” na Origin wcale nie taka tajemnicza. Wiemy, czego będzie się „pozbywać” EA z cyfrowych magazynów.

Od dnia dzisiejszego, przez kolejny tydzień, EA obniża ceny swoich flagowych marek. W każdy dzień za promocyjną cenę kupimy inny tytuł. Wiemy, jakie to gry, nie znamy jedynie ich cen.

13.02.2013
17:57
Rozrywka Spidersweb
REKLAMA
REKLAMA

Skrzętnie skrywane pod znakiem zapytania pozycje odsłaniają się po najechaniu na nie kursorem na stronie internetowej Origin. Błyskotliwe, EA. Delikatnie rozmazane i przyciemnione fragmenty okładek nigdy nie doprowadziłyby mnie do odgadnięcia waszego promocyjnego line-upu. To, czego nie wiem, to nowa cena na każdy z siedmiu produktów. Te będą odsłaniane w kolejne dni, zgodnie z harmonogramem.

Dzisiejsza „Tajemnicza wyprzedaż” (naprawdę źle się czuję, pisząc tę nazwę. Ludzie od PR-u powinni być z siebie dumni) dotyczy The Sims 3 z dodatkiem Zwierzaki. Cyfrowy zestaw kupimy za 71 złotych i 60 groszy, prawie 110 złotych mniej od surowej, sugerowanej stawki za oba tytuły. Pamiętajcie, oferta jest ważna tylko dzisiaj. Promocja na każdą z przecenionych gier jest ważna przez zaledwie 24 godziny.

REKLAMA

Jutro na tapecie Elektroników będzie do wzięcia Most Wanted od Criterion Games. Piątek na Origin minie pod znakiem Mass Effect (czyżby promocja na Trylogię?). W sobotę możemy liczyć na upust dla Battlefielda 3, natomiast niedzielna końcówka promocji zostanie zwieńczona atrakcyjną ofertą na najnowszą FIFĘ. Jeżeli każda z tych gier będzie kosztować znacznie mniej niż 100 złotych, „Tajemnica wyprzedaż” (brrr, znowu ta nazwa) w końcu będzie ofertą na Origin, obok której naprawdę nie można przejść obojętnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA