REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Po roku od premiery, niezwykle popularne Threes! stało się darmowe

Threes! to jedna z najpopularniejszych mobilnych aplikacji 2014 roku. Gra została okrzyknięta hitem nie tylko przez użytkowników smartfonów i tabletów, ale również zawodowych recenzentów. Dzisiaj Threes! stało się darmowe dla wszystkich posiadaczy Androida i Windows Phone. Za późno o dobre 12 miesięcy.

24.06.2015
18:08
Po roku od premiery, popularne Threes! stało się darmowe
REKLAMA

Cieszy mnie, że producenci Threes! wykazują zrozumienie zasad, jakimi rządzi się Google Play. Te są nieco inne niż w przypadku iTunes App Store. Użytkownicy zielonego robota znacznie mniej chętnie płacą jednorazowe koszty zakupu aplikacji, porównując tę bazę klientów do posiadaczy smartfonów Apple.

REKLAMA

Studio Sirvo, twórcy oryginalnej aplikacji Threes!, nareszcie to dostrzegło.

W Google Play pojawiło się właśnie Threees! Free. Darmowa aplikacja pozwala na bezpłatną rozgrywkę, zarabiając na siebie w bardzo prosty sposób. Kolejne tury zabawy podzielone są wyświetlaniem reklam, na których korzystają wydawcy. Wilk syty i owca cała. W Sirvo nie zdecydowali się na niszczący rozgrywkę, paskudny model Free2Play przepełniony mikro-transakcjami i chwała im za to.

REKLAMA

Oczywiście, jeżeli przeszkadzają ci reklamy, zawsze możesz wrócić do płatnej edycji programu, która wciąż jest dostępna w Google Play, kosztując 13 złotych i 44 grosze. Co świetne, darmowe Threes! pojawiło się również na Windows Phone, już jakiś czas temu.

Bardzo dobra inicjatywa, choć zdecydowanie zbyt późna. Płatne Threes! dało konkurencji więcej niż rok czasu na stworzenie równie popularnych podróbek. Jedną z nich jest uwielbiane zwłaszcza w Polsce 2048. Dostępne nie tylko na smartfony i tablety, ale nawet w oknie przeglądarki. Ba, śmiem nawet sądzić, że dzisiaj większa liczba polskich internautów lepiej rozpoznaje 2048 niż oryginalne Threes! Tak czy inaczej - naprawdę warto pobrać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA