REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Masz Androida? No to masz dwie pierwsze gry z serii Tomb Raider, odświeżone w HD, za śmiesznego dolara

Trzy złote, osiemdziesiąt pięć groszy. Można kupić za to piwo. Można nabyć bilet komunikacji miejskiej. Można zainwestować w dwie słodkie bułki. Albo wziąć udział w Mobile Humble Bundle i zdobyć dwie gry z serii Tomb Raider, wystarczające na tygodnie zabawy.

07.09.2016
18:28
Masz Androida? To masz dwie gry z serii Tomb Raider za dolara
REKLAMA
REKLAMA

W takich momentach naprawdę żałuję, że pozbyłem się Androida i wybrałem nadgryzione jabłko. Właśnie rozpoczęła się charytatywna wyprzedaż Humble Mobile Bundle, gdzie po raz dwudziesty możemy kupić świetne przenośne gry za grosze, wspierając przy okazji chore dzieci znajdujące się w szpitalach.

W Humble Mobile Bundle 2 za dolara zdobędziemy między innymi dwie pierwsze odsłony serii Tomb Raider.

Jestem wielkim, wielkim miłośnikiem tych gier. To właśnie dzięki pannie Larze Croft zapałałem miłością do konsolowych produkcji, porzucając granie na komputerze osobistym. Z wielkim sentymentem wspominam zwłaszcza drugą odsłonę serii, gdzie NARESZCIE wprowadzono system swobodnego zapisu gry na kartę pamięci. Punkty kontrolne z pierwszej części - to był koszmar!

tomb raider 2 1 class="wp-image-42633"

Mobilne Tomb Raider oraz Tomb Raider 2 zostały znacząco ulepszone. Tekstury są wyostrzone, z kolei w oba tytuły można grać zarówno za pomocą dotykowego ekranu (początkowo jest to katorga), jak i kontrolera, który sparujemy ze smartfonem czy tabletem. Dodajmy do tego osiągnięcia Google, a także zapis w chmurze. Bajka!

REKLAMA

Naprawdę, naprawdę warto wziąć udział w Humble Mobile Bundle 20. Nawet, jeżeli dzisiaj nie wyobrażacie sobie grania na dotykowym ekranie w tak zręcznościowe produkcje, obie odsłony Tomb Raidera w bibliotece konta Google to zawsze dobre rozwiązanie na przyszłość. Taką, w której Sklep Play odpalimy na przykład na wielkim telewizorze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA