REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Nowa gra Transformers to… dotykowa strategia na urządzenia mobilne

Mobilni wydawcy wciąż próbują odciąć dla siebie chociaż procent tego, co zarabia Clash of Clans. Tym razem pod skalpel szalonego architekta dotykowych strategii wpadli sami Transformerzy.

06.06.2016
10:15
Nowa gra Transformers to... strategia na urządzenia mobilne
REKLAMA
REKLAMA

Transformers: Earth Wars to kolejna wariacja na temat dotykowych strategii, jakich masa zalęgła się w iTunes App Store oraz Google Play. Wyróżnikiem omawianej produkcji jest obecność potężnych Autobotów i Deceptikonów, wspierających bądź przeszkadzających w rozwoju naszej bazy.

Transformers: Earth Wars nie posiada niczego, czego nie widzieliście już w gatunku mobilnej strategii.

Za skrupulatnie pozyskiwane surowce kupujemy budynki, które umożliwiają magazynowanie jeszcze większej liczby surowców. Nowe placówki pozwalają na zwiększanie bezpieczeństwa bazy, a także rekrutowanie nowych Transformerów, stanowiących sedno rozgrywki.

transformers earth wars 2Jedno muszę oddać twórcom Transformers: Earth Wars. Modele Autobotów i Deceptikonów, jakie znalazły się w grze mobilnej, robią kapitalne wrażenie. Każdego odblokowanego robota możemy podejrzeć w specjalnie do tego celu stworzonej interaktywnej galerii i właśnie to jest najlepszym punktem dotykowej strategii. Zwłaszcza, że Transformery zostały odwzorowane na podstawie kultowej animacji, a nie potworów Micheala Baya.

REKLAMA

Transformers: Earth Wars raczej niczym was nie zaskoczy. Jeżeli jednak jesteście fanami wielkich robotów, nic nie szkodzi dać szansę mobilnej produkcji. Zwłaszcza, że ta jest darmowa, z wszytymi w kod gry mikro-płatnościami.

Transformers: Earth Wars w Google Play oraz iTunes App Store znajdziecie korzystając z poniższych odsyłaczy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA