REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Tomb Raider, drugi Wiedźmin oraz Borderlands 2 tańsze o ponad połowę

Steam nie ma litości dla portfeli. To już trzeci dzień letnich promocji i po raz kolejny w świetnych cenach możemy nabyć naprawdę udane produkcje. Zostało Wam jeszcze trochę zaskórniaków?

15.07.2013
8:25
Tomb Raider, drugi Wiedźmin oraz Borderlands 2 tańsze o ponad połowę
REKLAMA
REKLAMA

Od siebie polecam kapitalne Tomb Raider. Twórcy stanęli na wysokości zadania i sprawili, że legenda naprawdę odżyła. Lara Croft, pomimo 16 lat w "branży" na karku i paru nieudanych momentów, ma się świetnie jak nigdy przedtem. O sukcesie Croftówny przeczytacie w tym miejscu i wydaje mi się, że to dostateczna rekomendacja, aby kupić ten tytuł za 1/4 swojej pierwotnej wartości. Tomb Raider na Steam summer sale kosztuje 12 euro i 50 eurocentów.

tomb raider steam

Borderlands 2 – ta gra jest warta każdej ceny. Gearbox wykonał więcej, niż po prostu udany powrót na Pandorę. Kontynuacja ich flagowego tytułu to wzorowe rozwinięcie serii, lepsze, większe i piękniejsze od pierwowzoru pod każdym względem. Nastawiona na kooperację rozgrywka wystarcza na wiele długich godzin. Gdyby jednak napisy końcowe pozostawiły Was z uczuciem niedosytu, na Steam pokaźne cenowe cięcia dotknęły również DLC do tej produkcji. Borderlands 2 na Steam kosztuje nieco ponad 10 euro.

borderlands 2 steam

Resident Evil 6 niestety nie należy do najbardziej udanych odsłon serii. Więcej, po ogromnych nadziejach związanych z tą częścią, wielu fanów pokazało Capcomowi środkowy palec. O tym, dlaczego Biohazard 6 nie zdał egzaminu, możecie przeczytać po kliknięciu w ten link. Tutaj natomiast znajdziecie materiał traktujący o kapitalnej konwersji Resident  Evil: Revelations, która wynagradza graczom rozczarowanie związane z szóstą częścią. Tak czy inaczej, RE6 zostało objęte potężną, 50-procentową obniżką, kosztując na ten moment 15 euro. Wciąż nie polecamy.

resident evil 6 steam

Oto pełna lista dzisiejszych promocji na Steam summer sale:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA