REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Trzysta siedemdziesiąt pięć złotych – za tyle kupisz sobie doskonałe gry na lata

QuakeCon to jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych. Chociaż Carmack ze spółką są tak naprawdę już tylko cieniem swojej własnej, dawnej wielkości, wielka na pewno jest paczka gier, na którą Steam nałożył 75-procentowy upust.

02.08.2013
18:15
Trzysta siedemdziesiąt pięć złotych – za tyle kupisz sobie doskonałe gry na lata
REKLAMA
REKLAMA
quakecon pack

Co się w niej znajduje? Wszystko, co najlepsze, powstałe z rąk Id Software oraz Bethesdy. Nie zabrakło również tytułów jedynie wydawanych przez te firmy. W praktyce znajduje się tutaj więc wszystko. Od strzelanin, przez survival-horrory, na grach cRPG kończąc. Co je łączy? Fantastyczne wykonanie i fantastyczna, zbiorcza cena.

Mega paczka zawiera łącznie 42 produkty. Prosta kalkulacja – płacimy około 9 złotych za grę bądź doatek, które aktywujemy w Steam. Czy to się opłaca? Jeszcze jak!

quakecon pack 2
REKLAMA

W skład Quakecon pack wchodzą rozmaite produkcje. Kultowe, świeże, stare, zapomniane i te cieszące się nieustająca popularnością. Mamy tutaj wszystkie odsłony serii Doom, Quake czy Wolfenstein. Nie zabrakło kapitalnych cRPG od Bethesdy, z Fallout 3, New Vegas, Morrowindem, Oblivionem i Skyrim na czele. Ba, w paczce znajdują się nawet DLC do tych produktów. Jest wciąż jeszcze świeży Dishonored oraz wspaniały horror Call of Chulhu: Dark Corners of the Earth. Nie mam pojęcia, ile to łącznie godzin rozgrywki, ale najprawdopodobniej wystarczy ich na tyle, aby widzieć, jak wasi synowie i córki z małych brzdąców zamieniają się w roszczeniowych nastolatków.

Kapitalna promocja, bez dwóch zdań. Jedynym problemem jest właśnie wysoka stawka całej paczki, ale jeśli zamienić te 375 złotych na 9 złotych od gry bądź dodatku, nagle robi się bardzo miło i przyjemnie. Cóż, każdy interes wymaga kapitału zakładowego, a akurat ten interes starczy Wam na lata.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA