REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Taką interaktywną reklamę to ja rozumiem. Uncharted Fortune Hunter już na Androidzie oraz iOS

Do premiery Uncharted 4 pozostały jeszcze cztery dni. Okres oczekiwania może umilić wam nasza recenzja tej produkcji, jak również nowa gra mobilna, która pojawiła się w iTunes App Store oraz Google Play.

06.05.2016
15:09
Uncharted Fortune Hunter już na Androidzie oraz iOS
REKLAMA
REKLAMA

Uncharted Fortune Hunter to bardzo pomysłowy program, który pełni cztery podstawowe funkcje. Po pierwsze, jest to gra w stylu Hitman GO oraz Lara Croft GO. Po drugie, to hub z informacjami dotyczącymi serii Uncharted. Po trzecie, aplikacja stanowi dodatek do Uncharted 4, dzięki któremu zdobędziemy nowe skórki oraz umiejętności. Po czwarte, Fortune Hunter to nic innego jak reklama nadchodzącej, wielkiej gry od studia Naughty Dog.

Jak na interaktywną reklamę, Uncharted Fortune Hunter to naprawdę dobra gra.

Może nie tak dobra jak Hitman GO oraz Lara Croft GO, ale ciężko porównywać płatne produkcje do darmowej aplikacji. Mimo tego, Fortune Hunter to nie lada gratka dla wszystkich miłośników gier logicznych. Produkcja w sam raz na jazdę autobusem czy stanie w kolejce, okraszona bardzo sympatyczną, nieco bajkową grafiką.

Rozwiązywanie kolejnych plansz z zagadkami naprawdę wciąga, z kolei mobilny tytuł broni się jako samodzielna, przyjemna rozrywka. Nie będzie żadną przesadą, jeżeli napiszę, że Uncharted Fortune Hunter jest lepsze i bardziej grywalne niż większość darmowych produkcji tego typu, jakie znajdziecie na Androidzie oraz iOS.

uncharted fortune hunter 2 class="wp-image-69105"

Co najlepsze, Uncharted Fortune Hunter jest pozbawione namolnych reklam. W grę zostały wszyte mikro-transakcje, ale te są zupełnie opcjonalne. Gdyby tego było mało, aplikacja doczekała się polskiej wersji językowej, dzięki czemu z mobilnymi przygodami Nathana Drake’a bez problemu poradzą sobie również młodsi odbiorcy. Można tylko marzyć, aby każda darmowa produkcja była wydawana w podobny sposób.

Jeżeli planujecie zakup Uncharted 4, warto zainstalować Fortune Huntera.

Mobilna produkcja oferuje bonusy, które można przenieść do produkcji na PlayStation 4, o ile zalogujecie się na konto PlayStation Network. Dzięki Uncharted Fortune Hunter można zdobyć kilka alternatywnych wyglądów dla postaci do trybu wieloosobowego, kilka niedostępnych nigdzie indziej skórek broni, a nawet garść specjalnych umiejętności, możliwych do wykorzystania podczas walk online!

REKLAMA

Nie ukrywam, że tego typu inicjatywy bardzo mi się podobają. Solidna mobilna produkcja, polska wersja językowa, bonusy dla posiadaczy Uncharted 4 oraz nienachalna reklama nadchodzącej gry - wszystko tutaj zagrało i może stanowić wzór dla innych wydawców, jak podkręcać atmosferę przed debiutem głośnego produktu. Naprawdę warto zainstalować.

Uncharted Fortune Hunter dla systemu Android oraz iOS pobierzecie, korzystając z poniższych odsyłaczy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA