REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Trwa wakacyjna wyprzedaż gier w Uplay

Letnia wyprzedaż na Steamie dawno już za nami i jeśli zdążyliście ograć wszystkie zakupione wówczas tytuły, to mam dla was dobrą wiadomość. Wakacyjna akcja promocyjna od Ubisoftu to wyśmienita okazja, żeby niskim kosztem uzupełnić swoją bibliotekę o naprawdę dobre gry. 

14.08.2014
10:58
Trwa wakacyjna wyprzedaż gier w Uplay
REKLAMA

Przecenionych jest kilkadziesiąt bardzo zróżnicowanych produkcji - nowych i nieco starszych, głośnych oraz tych, które przeszły raczej bez echa. Generalnie więc jest w czym wybierać. Na czas trwania promocji, wybrane gry są tańsze nawet o 75%. Cześć z nich została objęta tylko 20% zniżką, jeśli jednak polujecie na coś konkretnego, warto odwiedzać sklep Ubisoftu codziennie, bowiem każdego dnia do oferty specjalnej trafiają inne pozycje. I tak na przykład jeszcze przez prawie 30 godzin możecie nabyć Splinter Cell: Blacklist albo kompletną edycję Heroesów VI w cenie 30 złotych, albo najnowszego Thiefa w edycji specjalnej za 75 zł.

wyprzedaz gier
REKLAMA

Ponadto na czas trwania wakacyjnej wyprzedaży, czyli do 24. sierpnia, tańsze są między innymi wydane niedawno Child of Light i Valiant Hearts - The Great War (odpowiednio 40 i 44 złote), oraz takie klasyki jak ostatni Tomb Rider, Sleeping Dogs (po 16,66 zł) czy Just Cause 2 (20 zł) i Rayman Legends (25 zł). A jeśli szukacie czegoś naprawdę taniego, Beyond Good & Evil kosztuje niecałe dwa złote i jeżeli jeszcze nie graliście, to lepszej okazji już chyba nie będzie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA