REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Masz Windows Phone? W takim razie masz darmowe gry Disney’a, do 17 czerwca

Walt Disney po raz kolejny uśmiechnął się do posiadaczy smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone. Do 17 czerwca wszyscy miłośnicy kafli mogą pobrać 9 płatnych, naprawdę udanych gier zupełnie za darmo.

13.06.2015
11:43
Windows Phone - zgarnij za darmo płatne gry Disneya
REKLAMA

Promocja dotyczy lwiej części płatnych aplikacji z portfolio Disney’a. Na określony, ograniczony czas aż dziewięć z gier tego wydawcy zamieniło się w pozycje darmowe, które bez żadnych kosztów pobierzecie ze sklepu Windows Phone. Inicjatywą zostały objęte popularne aplikacje, które na pewno kojarzą również posiadacze innych systemów. W tytułach znajdziecie odnośniki do każdego z programów:

REKLAMA
where’s my mickey

Wariacja popularnej w stylu „Where’s My…”, polegającej na doprowadzeniu wody (jak i innych cieczy) do wskazanego ujścia. Gracz musi odpowiednio modyfikować grunt oraz tworzyć szlaki, którymi woda spływa kropka po kropli. Tym razem grze towarzyszą czołowe postacie Disney’a, z medialnym baronem Myszką Miki na czele.

disney checkout

Moim zdaniem najciekawsza płatna produkcja, która została objęta promocją. Jeżeli zawsze zastanawialiście się, co muszą przeżywać obsługujące was osoby na kasie w marketach, oto odpowiedź na wasze pytania. W Disney Checkout Challenge zadaniem gracza jest łapać oraz skanować trójwymiarowe towary, wykręcając jak najlepszy wynik. UWAGA – aby bezpłatnie pobrać grę, w ustawieniach Windows Phone musisz zmienić na moment region na USA.

lost light

Po tym, jak popadłem w uzależnienie od Candy Crush Soda, przestałem powątpiewać w siłę mobilnych, dotykowych puzzli. Właśnie tego typu grą jest Lost Light. Łączenie kolorów, zbieranie punktów, wykonywanie coraz bardziej skomplikowanych zadań – prawdziwa klasyka gatunku. Z obawy o własny wolny czas jednak nie zainstaluję.

xyy

Kolejna wariacja „Whre’s My…”. Tym razem z sympatycznym bohaterem, który musi być naprawdę istotny. Inaczej nie znalazłby miejsca dla siebie w samym tytule. Niestety, nie mam bladego pojęcia kim lub czym jest XYY. Sądząc z opisu w sklepie Windows Phone, to niezwykle popularny bohater kreskówek. Szkoda tylko, że z chińskiej telewizji.

disney soilitare

Pasjans, najpopularniejszy biurowy program do uprawiania prokrastynacji, powraca w otoczce bajek Disney’a. Uciekać od odpowiedzialności pomoże wam Piotruś Pan, Król Lew i inne postacie z bajkowego panteonu. Niestety, osoby, które zdążyły już pobrać Disney Solitaire do pamięci swojego telefonu, narzekają na niestabilne działanie aplikacji i słabą optymalizację.

temple run brave

Nim nastała moda na mobilne, dotykowe „strategie”, każda szanująca się marka musiała mieć swojego endless runnera. Najlepiej widać to na przykładzie produkcji Disney’a. Gry – spadkobiercy kultowego Temple Run wykorzystują uwielbiane przez dzieci postacie, aby zachęcić do zakupu aplikacji. Wiecie jednak, jak to się mówi o darowanym koniu…

where’s my water
REKLAMA

Jeżeli pamięć mnie nie myli, to właśnie od tych dwóch aplikacji zaczęła się moda na hurtowe wydawanie aplikacji z serii „Where’s My…”. Co znamienne, to właśnie dwie pierwsze produkcje tego typu są tymi uznawanymi za najlepsze. Sam już znacznie wcześniej posiadałem obie gry w pamięci mojej Lumii 920 i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa.

Pamiętajcie, że promocja Disney’a trwa do 17 czerwca. Po tym okresie aplikacje znowu staną się płatne i będziecie je mogli nabyć za nieco ponad 3 złote. Do pobierania!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA